Superman Bilka Yayınları Süper Seri Cilt 52

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Arkadaşlar öncelikle ilk taramam olduğu için
Şerif amcayı azıcık hoş görün lütfen.

Bir çok taramasını okuduğum Katr,dan sonra Bilkanın bana verdiği
eziyetlerden sonra bende Bilkadan öc alır gibi oldum bir nevi.

Bu kitabı tüm Çizgi Diyarı ailesine ve Supermen severlere hediye ediyorum.

Rar olarak yüklenmiştir.Rar dosyasına sağ tıklayıp cbr olarakda okuyabilirsiniz.

resim00oro.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Ne kadar emek verdiğini bildiğim için
tüm kusurları bir kenara bırakıyorum.
45'inde taramaya başlayan 50'sinde neler yapmaz..
Sana güvenim sonsuz..
Taramada kusur yok, sorun düzenlemede..
Sevgiler..

12 Şub 2010
15,006
543,719
Vaaayyyy

şerifamcam taramaya başlamış

ilk avı da süpermen, çok anlamlı bir av bu, bilenler bilmeyenelere anlatsın

bu çizgi diyarı çok fena, çooook

kırkından ellisinden sonra insanların huyunu, alışkanlıklarını değiştiriyor

şu bakunin'e bir rastlasam hesabını soracağım tüm bunların:)

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Aciip merak ettim...
İlk tarama ilk harcanan zaman...
Ne kadar beter olursa olsun ilk göz ağrısı, canısı...

Duygulandım be yav :)
İlk taramam aklıma geldi..

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Eğer benden önce biri çıkıp düzenlemezse ( Savoktan şüpheleniyorum, belki de başlamıştır bile :) ) yarın düzenlenmiş şekilde alternatif link ekleyebilirim. Ellerine sağlık Şerif Amca.

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
200 * 200 dpi..
muhtemelen 300 dpi tarama..
tarama mükemmel..

Ozaki'nin kişilel notu: Öyledir böyledir şöyledir diyipte zırlayanlar inşallah yarın bir el atarlarda onlarıda okuruz, dinleriz :)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Süpermen'in kendisinden önce taranma macerasını dinledim. Bir tarayıcın ilk tarama maceraları her zaman keyiflidir ama bu olağanüstü idi. Umarım değerli dostum Şerif bu "uğraşı" nın hikayesini umuma da açar.

Teşekkürler, dostum.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Öncelikle aldığım kitabın sayfaları birbirine yapışıktı :)
Daha sonra elimde maket bıcağı sayfaları ki bir çoğu elle koparılmıştı düzeltmeye çalıştım.Olmadı bu sefer parçalayıp temizledim tabii bu arada odanın her tarafı supermen sayfasıyla doldu :d

Döndüm taramaya başladım...Acemilik ya tarayıcıdan taratıyorum..
On sayfa doğru taransada daha sonrası Piri Reis,in tarihi haritası gibi çıkmaya başladı :D

Baktım olmuyor pc,den taratmaya başladım..
Bu sefer kesip düzenlemeyi beceremedim..
Tekrar başlayayım dedim işe bu seferde sayfaları bulamıyorum ki düşünün evin ne hale geldiğini :D
Cumartesi günkü ödül töreninden sonra sahafları gezerken yanımdakilere çaktırmadan aynı cilti aradım ama hissettirmeden aman aradıklarımda yoktur modunda aldım acilen taradım :)
Hikaye budur:
Ana fikir ise daha bir tanede bu macerayı yaşayıp 4 gün odamın temizlenmesine izin vermiyip hanımdan yediğim fırçanın göz önünde bulundurulması ve yüzlerce kitap tarayanların kesinlikle DELİ olmasıdır :D

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Köyümüzün şerif'i bu iş tamam:D,sen bu işlere el attıysan kitapta,temizlemede,taramada mükemmeldir.
Yeniden düzenlenmesi için verilen emek değerlidir,teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Sen bu işi öğrenmişsin be usta..
Ömrünü yemeden bu işi öğrenmen hayırlı olmuş..
Kutlar, devamını sabırsızlıkla beklediğimi bilmeni isterim..
Sevgilerimle..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Öncelikle aldığım kitabın sayfaları birbirine yapışıktı :)
Daha sonra elimde maket bıcağı sayfaları ki bir çoğu elle koparılmıştı düzeltmeye çalıştım.Olmadı bu sefer parçalayıp temizledim tabii bu arada odanın her tarafı supermen sayfasıyla doldu :d

Döndüm taramaya başladım...Acemilik ya tarayıcıdan taratıyorum..
On sayfa doğru taransada daha sonrası Piri Reis,in tarihi haritası gibi çıkmaya başladı :D

Baktım olmuyor pc,den taratmaya başladım..
Bu sefer kesip düzenlemeyi beceremedim..
Tekrar başlayayım dedim işe bu seferde sayfaları bulamıyorum ki düşünün evin ne hale geldiğini :D
Cumartesi günkü ödül töreninden sonra sahafları gezerken yanımdakilere çaktırmadan aynı cilti aradım ama hissettirmeden aman aradıklarımda yoktur modunda aldım acilen taradım :)
Hikaye budur:
Ana fikir ise daha bir tanede bu macerayı yaşayıp 4 gün odamın temizlenmesine izin vermiyip hanımdan yediğim fırçanın göz önünde bulundurulması ve yüzlerce kitap tarayanların kesinlikle DELİ olmasıdır :D

Abi, inan delilik değil. Ben önce ben niye yapamayım dedim, sonra niye paylaşmayım amaya dönüştü. Benim şansım yanında çıraklık yapacağım 71 ustamın olmasıydı ama sizin azminize hayran olduğumu belirtmeliyim. Yalnız bunca emeğin üstüne hayati bir tehlike yaşayacak olmama rağmen sunu söyeleyeceğim: Elinize sağlık da ben kahramanın mümkünse taytla gezmeyenini severim :)