Supermen Bilka Yayınları Sayı 066

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
seriye devam

066ors.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,812
Dosyayı tek indiren ben olmamama rağmen tek teşekkür edenin hazzıda bir başka oluyor. Sağol dotum.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
maalesef insanların duyarsızlığı had saffada:(
benim için katra teşekkür yazmak o kadar mantıklı değil.
ama katr en azından yahu bu serifengin gene ne yazdı benim için diye merak etmesi bana ve ona teşekkürden daha iyi motive edici olduğuna eminim.
insanların bu işi sadece teşşekür için değil paylaşım için yaptıklarını elbet anlayacaklar...

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Megaupload olduğu için dosyayı ben de indiremedim.Ama sadece şu güzel resim için bile teşekkür ederim.

Millet herhalde "Ergenekon'dan içeri atarlar" diye susuyor! Hakkaten ben de artık bu sessizliğe kızmaya başladım.VIP statüsünü düşünmeye başlasak mı ne?

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
Megaupload olduğu için dosyayı ben de indiremedim.Ama sadece şu güzel resim için bile teşekkür ederim.

Millet herhalde "Ergenekon'dan içeri atarlar" diye susuyor! Hakkaten ben de artık bu sessizliğe kızmaya başladım.VIP statüsünü düşünmeye başlasak mı ne?

dns ayarlarını degiştir burdaki linke bir bak
http://www.cizgidiyari.com/forum/dns-ayari-yapmayi-bilmiyorum-diyenlere-t24998.html?t=24998
tavsiyem google dns sonra indiremezsen gene söyle caresine bakarız.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872

VİP üyelik uygulaması yapan sitelere zaten gıcığım. Öyle bir siteye üç yıldır üyeyim. Adamları eleştirdik diye kapı dışarı eip mesajımı bile yayınlamadılar.

ÇİZGİDİYARI Aristokratların değil paylaşımcıların sitesi. Arkadaşlar Ç.R. leri paylaşıma açarken bir beklenti için yapmıyorlar bunu.
Aymaz, vurdumduymaz insanlar her yerde var maalesef. Bizim ülkemizdeki sayısı pek azımsanacak gibi değil.
Bu yüzden kimsenin üzülmesine gerek yok.
Katr dostum ellerine sağlık. Sen bildiğinden şaşma.