Superman Bilka Yayınları Sayı 133 Düzenleme

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,874
52,438
Kendi Koltuğunda
Superman bilka yayinlari sayi 133
[url=http://hizliresim.com/pEZ0qL][/URL]
Scan abolardis edit beymelikli18
orjinalliğine sadık kalınarak düzenlenmiş olup diyarımızın Baş Üstadı
Haluk Beye ithafen keyifli okumalar
:37::22: İyiki doğdun üstadım :22: :37:

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,719
Mega'dan indireyim dedim. % 93 indikten sonra " kotanız aşıldı " müjdesi aldım:)
Sonradan tekrar deneyeceğim.

Ama şimdiden teşekkür etmeme mani değil bu.

İnce düşünceniz için çok teşekkür ediyorum sevgili Beymelikli18 dostum. Paylaşımlarınızdan çok yararlanıyorum.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,874
52,438
Kendi Koltuğunda
Mega'dan indireyim dedim. % 93 indikten sonra " kotanız aşıldı " müjdesi aldım:)

İnce düşünceniz için çok teşekkür ediyorum sevgili Beymelikli18 dostum. Paylaşımlarınızdan çok yararlanıyorum.
Sayın üstadım kotanız doldu ibaresi üye olursanız gelmiyor hem 50gb kota veriyor hemde sınırsız indirme

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir

Üstadım Mega'da paragöz oldu. Milleti üye yapmak için kullandıkları bir yöntem. Ücretsiz üye olup giriş yaptığınızda indirmenize izin veriyor. 50 GB arşiv alanı sunuyor. Ama giriş yapmadan indirmeye kalkınca böyle durumlar olabiliyor.

Forumdaki eksiği tamamlayan sevgili abolardis'e ve düzenleme için beymelikliye teşekkürlerimle.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Bu sözler bana ait değil sayın beymeliklinin saygı dolu ifadeleri çok teşekkürler.Takdir ettim şahsım adına