Supermen Bilka Yayınları Sayı 008

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
bugün biraz hızlanalım

008is.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,808
Yeni yıla bizde biraz olsun hızlı girelim dostum. Hafta içi Mustafa aracılığıyla süper seride süprizler olacak. Gelelim asıl konuya lugatımızda katkıların azmin için söylenebilecek kelimeler kalmadı. Gönül ister ki her başlıkta çalışmalarına mesajlar yazabileyim. Ama inanki yetişemiyor cümleler kuramıyorum. Sağolasın dostum.

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,073
Yeni yıla bizde biraz olsun hızlı girelim dostum. Hafta içi Mustafa aracılığıyla süper seride süprizler olacak. Gelelim asıl konuya lugatımızda katkıların azmin için söylenebilecek kelimeler kalmadı. Gönül ister ki her başlıkta çalışmalarına mesajlar yazabileyim. Ama inanki yetişemiyor cümleler kuramıyorum. Sağolasın dostum.

senin yogunluğunu tahmin ediyorum, onun için düşünmen bile yeterli ben seriyi en kısa sürede buraya ekliyecegim bir mesajda olsun teşekkür etmeleri benim için yeterli bu arada bütün foruma iyi seneler.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
serifengin servis dışı kalmıştır arkadaşlar.
süpermen ve örümceklere dalıyor uzun bir süre sesi soluğu çıkmazsa şaşırmayınız.

bende şunu merak ediyorum.
bu forum fazla mesaj yazana ödül veren farklı üyelik sistemi getiren bir yer değil.
sahaf sahaf dolsılsa bulunulmayacak kitapların parcanılması göze alınarak bizlere sunulduğu bir yer.
ne olur ki iki kelam farklı bişi yazılsa?
tsklr syglr emgn sğlk bu mudur??

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Katr dostum 2011 yılına fırtına gibi girdin doğrusu.
Bu ne hız, bu ne bitmez enerji. Valla peşpeşe foruma o kadar çok sayı ekliyorsun ki.
Biz indirmeye yetişemiyoruz.
Ellerin dert görmesin.