Supermen Bilka Yayınları Sayı 003

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,072
profesörün katkıları ile devam seriye

001fv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Profesör ve senin ellernize sağlık katr. Bu güzel taramalar ve paylaşımlar için teşekkkürler.

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715
öncelikle bu seri için emeği gecen herkese saygılar ama bu site bende mahkeme kararıyla kapatılmıştır yazıyor yoksa benmibeceremiyorum ilgilerinize sunarım cünkü diğer arkadaşlar rahatlıkla indiriyorlarki kimseden birses cıkmadı teşekürlerimi sunarım.

katr

Süper Üye
23 Şub 2010
496
4,072
öncelikle bu seri için emeği gecen herkese saygılar ama bu site bende mahkeme kararıyla kapatılmıştır yazıyor yoksa benmibeceremiyorum ilgilerinize sunarım cünkü diğer arkadaşlar rahatlıkla indiriyorlarki kimseden birses cıkmadı teşekürlerimi sunarım.

http://www.cizgidiyari.com/forum/dns-ayari-yapmayi-bilmiyorum-diyenlere-t24998.html?t=24998 burdaki dns ayarı yapan programı indir google dns ye bas ondan sonra siteye gir indir.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Bu sitenin mahkeme kararı ile kapatıldığı bir efsaneden ibaret diye düşünüyorum.
Çizgi roman satışları etkilenmesin diye, yeni yayınlanmış çizgiromanları değil, en erken birkaç yıl önce yayınlanmış çizgiromanların bu sitede yayınlandığını bilmek gerekiyor. Son derecede etik çalışan bir site. Bu sitenin çizgi roman severlerin sayısını arttırarak çizgiroman satışlarına katkı yaptığı bile düşünülebilir.

PhenomeN

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
153
91
megaupload sitesi hakkın rahmetine kavuştu ne yazık ki alternatifi olan varsa değerlendirelim lütfen...