Superman Bilka Yayınları Sayı 139

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Superman Bilka Yayınları Sayı : 139 ile yayına devam ediyoruz.Bu sayıyı değerli çizgi severlere yeni yıl hediyesi olarak sunuyorum.Erken tebrik ve kutlama için kusura kalmayın.Taramayı bitirdikten sonra forumda yalnız kovboy olarak takılan ben sevgili Petranyus a telefon açtım hocam vaktin varsa bize uğra dedim.Düzenlemeleri kontrol ettirip onay aldım.Bu arada sayfalarda deformasyonlar bulunuyor ve bir türlü yola gelmiyordu.Bunun için sayfa aralarına karton yerleştirdim.Ancak Hayatımızdan neredeyse çıkmış bulunan ansiklopedilerin ne kadar önemli olduğunu bir kere daha anladım.Çizgi roman sayfalarının üzerine okkalı bir Hayat Ansiklopedisi koyunca bilgi ile tanışan sayfalar hemen yola geldiler.Bilginin ne kadar değerli olduğunu bir kez daha beraberce idrak ettik.Ben verdiği teknik yardımlardan dolayı fazladan almış bulunduğum Watchmen lerden birini ona sizin adınıza hediye ettim.Teşekkürlerini iletmemi söyledi - dur hemen yazıyorum dedim gülüştük.Biraz eskilerden bahsedip şiir okuduk.Birer sigara yaktık geceye doğru.Tenhalaşan caddeye bakıp birer kahve içtik.Bir sürü şey konuştuk hizaya koysak burdan aya yol olur.Böyle vesselam kitap tarama işini sohbete çevirdik.Kurşun gibi mavzer gibi dağ gibi patlar tararım.Selamlar ve saygılarımla.

(Benim üzerimde emeği ve hakkı oldukça fazla bulunan sayın BEYMELİKLİ dostumuza izniniz olursa bu kitabı ithaf etmek istiyorum.Teşekkürler üstadım her şey için.)

Tek sayfa orjinal düzenleme

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Superman lerde de finishe çok yakınız artık 3-5 sayı kaldı bir el atılırsa biter saygılarımzla.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
bu forumda bitmeyen serimi kaldı sizler sayesinde
süpermanları indiricem yakında az kaldı
çok farklı ortamlar ve bilime dair hayal gücünü zorlayan maceralar var
seviyorum bu tür hayal gücü zorlayan şeyleri okumayı ve izlemeyi
ham tarama için extradan teşekkürler üstadım

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,854
Bu seri dostlar sayesinde tamamlanacağına inanıyorum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkürler değerli dostum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Süperman dostumuzun benim için en okunası serisi budur.
Galiba benim bir an önce emekli olmam lazım.:)
Teşekkürler, selamlar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Okunacak kitaplara baktıkça ben de
emekli olacağım günleri düşünüyor,
bekliyorum.
Özenli çalışma ve dostluğunuz için
size ve Petranyus'a gönülden teşekkürler,
var olun üstadım.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Çok teşekkürler Sevgili Abolardis
Bu ÇR'nın yokluğu her defasında belli oluyordu.
Arşivimde bu serinin bulundu dosyaya 139XXX diye yazmıştım.
Yani henez yok anlamında artık xxxleri silip,
Sadece 139 u bırakma fırsatı bir tık ile tamamlanıyor...

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi
Allah iyiliğinizi versin, Sayın abolardis; yazım tarzınız ve esprilerinizle gece gece beni epey güldürdünüz. Allah da sizi hep güldürsün...

208 MB dosya boyutuna bakarsak "Hayat Ansiklopedisi"nden epeyce etkilenmiş ve bilgi birikimiyle dolmuş bir dosyanın beni beklediğini görebiliyorum. :) Damla damla iniyor şu anda bilgisayarıma...

Teşekkürler ve ellerinize sağlık...