Superman Arka Bahçe Yayıncılık Sayı 07(Şubat 2000)

fafasa

Yeni Üye
9 Şub 2010
51
68
Kapak Resmi

Ss7.jpg

Rar Şifresi: fafasa

İlk Taramam Umarım Beğenirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
Bu güzel paylaşım için teşekkürler arkadaşım şu an iniyor inceleyip bakııncada yorum yazarım
Not : Hotfile linkindeki hotfile yazızının önüne new. yaparsanız dosyayı indirebilirsiniz

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
Arkadaşım indirip inceledim harika tarama olmuş :) Yalnız benimde ilk acemiliğimdede aynısını yapmıştım scanera yerleştirme ve kenar kırpma olayı yaparsanız göze daha hoş olur arkadaki sayfalar gözükmez onların yavaş yavaş olacağından eminim kenar kırpma programları kullanabilirsin photoscape-picasa 3-photoshop
yalnız photoshop u bir türlü öğrenemediğim için diğer iki programı kullanıyorum

mysterio

Yeni Üye
5 Şub 2011
2
1
arkabahçe yayıncılıktan 6 sayı çıktı zannediyordum ama 7. sayısı varmış.bu arkabahçe yayıncılıktan çıkan son sayı mı?

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili fafasa,
İlk taramanız için oldukça başarılı.
Lakin sayfaları tarayıcıya yerleştirirken biraz daha dikkat ederseniz taranan resimler daha düzgün çıkacaktır. Tarama işlemi bitincede tafamus'un dediği programlar veya her bilgisayarda olan microsoft office picture manager ile resimi kırparak kenarlarda kalan gereksiz kısımları ortadan kaldırabilirsiniz. Böylelikle daha hoş bir görsellik ortaya çıkacaktır.
Ben sizin taramanız üstünde microsoft office picture manager ile ufak düzeltmeler yaptım.
Müsadenizle eklemek isterim:

Tarama yapmaya devam ediniz. Gittikçe daha güzel paylaşımlarızın olacağından eminim.

fafasa

Yeni Üye
9 Şub 2010
51
68
sağolun düzenlemeleriniz için ben de elme geçtikce taramaya devam edicem umarım zamanla düzgün tarama yapmayı başarırım

fafasa

Yeni Üye
9 Şub 2010
51
68
tafamus kardeşim o hotfile linkini önüne new yazınca hotfilenin subdomainine giriyordu hotfile da oraya grişi için şifre istiyor artık

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Mediafire linki eklenmiş ancak görmeden upload'a başladığım için siteye koyayım dedim. 1 mediafire linki de benden olsun :)

Not:Eklenilen link The_Darkness'ın düzeltmesi değil eski halidir :)