Süpermen Arkabahçe Yayıncılık Tüm Mevsimler Sayı 01 - İlkbahar

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
tarama0001001.jpg

Süpermen Tüm Mevsimler Serisi tüm dünyada geniş yankılar uyandıran ve akıllarda uzun süre kalan bir seriydi. Arka Bahçe Yayıncılıktan çıkan bu seri ilk bakışta çocuksu çizimi, sulu boyayla yapılmış izlenimi veren renklendirmesi ile basit görünse de aslında olağan üstü şaşırtıcı, hayranlık uyandıran hikayesi ile derin bir etki oluşturuyor insanda.
Her mevsim Süpermen'e en yakın olan kişilerden birinin ağzından anlatım yapılmış.
:cool:
İlkbahar ve Jonathan Kent Karşınızda:

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Mevsim mevsime uymuş,
gönüller bir olmuş,
emekler yavaş yavaş dostlara sunuluyor.
Emeğin için çok teşekkürler.
Saygı ve sevgilerimle.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Çok süper bir seri. Arkabahçe'den çıktığında alıp okumuştum. Kolleksiyonluk.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Paylaşımların artması çok sevindirici, süpermen'in neden Türkiye'de tutmadığıyla ilgili forumda epeyce bir tartışma olmuştu. Açıkçası bana da hep çocuksu gelmişti ama bu açıklamadan sonra serinin tamamını indirip okumak şart oldu. Teşekkür ederim.

affedilmeyen

Yeni Üye
25 Eyl 2011
7
2
bugün es kaza eski bir kitapçıdaki çizgi romanlara bakarken buldum bunu ve hemen aldım. güzele benziyor ama tabi okumam gerek önce.

prehistoric

Yeni Üye
1 Nis 2013
21
4
F.erince paylaşımlarıniçin teşekkürler, yalnızca bir sorun var. 7 tane mediafire linki var. Mediafire sitesine girince Captcha yazılıp inidime butonu ortaya çıkınca butona basmama rağmen dönüp duruyor yine eski haline geliyor indirme başlaımıyor. Bu 7 link haricindeki mediafire linkleri iniyor. İndirme programlarıda dönüp duruyor, jdownloader ve mipony var. Acaba programlardan mı dedim, firefox ve operayıda denedim değişen bir şey olmadı. Bi bakabilirmisin. Ben mi hata yapıyorum?
Linkleri aşağıda veriyorum:

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
Kontrol ettim ama bir sorun göremedim. Belki geçici bir durumdur. Tekrar denemenizi öneririm.