1001 Özel Süper Yayınevi Özel Albüm Sayı 14

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
1001 Özel Süper Yayınevi Özel Albüm Sayı 14 - 12.05.1975

2jfm5xe.jpg

2u4tu1i.jpg

Sevgili dostum harp55 taradı, aslında çok daha ilginç kitaplar da var, ama önce bunu paylaşmak istedim. Kendisine teşekkür ederim. Sizlere de iyi okumalar!

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
1001 Özel Albüm'ün epeyce farklı serisi var. Forumumuzda bu serilerle ilgili bulunan listelerin çok sağlıklı olduğundan da emin değilim. Zaman içerisinde kitapların içeriklerinin öncekileri tekrar ediyor olması bu karışıklığa yol açıyor galiba biraz. Belki de böyle bir karışıklık yok, sadece ben karıştırıyorum :). Bilgisi ve ilgisi olan bir dostumuz bir kontrol edebilse çok memnun olurdum.

Bu mesele bir yana bu sayı 1001 Özel'in en beğendiğim serisine ait bir sayı. Bu harika kitap için sevgili harp55'e ve Savok üstadıma çok teşekkür ediyorum.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
41
46
denizci
Ellerinize sağlık üstadlar :)

“… aslında çok daha ilginç kitaplar da var..”

bu kısım çok ilgimi çekti :Z, sanırım 4 sayı Yuki var üstadım :), 40’lı sayılar :d

Tüm seriyi arka arka komple bitirmek adına, sadece akşamları vaktim olduğunda dolayı, yılbaşı itibarıyla serinin tamamını bitirene kadar foruma bir süre hiç girmemeyi düşünüyorum üstadım:'(, 2000 sayfa başka türlü bir sene bitmez benim bu kaplumbağ hızımla, foruma girmek; az olan zamanımı çok alıyor, ayrıca seriyi, tek tek değil, pat diye en son, tüm sayılarıyla bir defada toplu olarak yayınlamayı düşünüyorum :19:
Başlamak için özellikle yılbaşını beklememin tek nedeni de; söz vermem, sözümüzü tutacağız tabii :mad:

Bu kadar uzun uzun niye anlattım; psikolojik baskı ön hazırlığı işte :4:

Şimdi gelelim asıl konuya :1:, şurada 2 haftam var ve aylarca yokum :(, en azından bir Yuki isterim işte üstadım :rolleyes:

12 Şub 2010
15,006
543,755
Tam da bugün harp55 neden ortalarda yok? Cengizgul yeni bir Mister No mu çeviriyor? gibi sorular sordum kendime.

Meğerse taraması gelecekmiş:)

Şimdi gel de " çok daha ilginç kitaplar " ı merak etme!

Hepsini bekliyoruz üstadım. Tarama için harp55 e, düzenleme ve paylaşım için sana çok teşekkür ediyorum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,141
Güzel kitap.
İlginç kitapları bende merak ettim şimdi.:)
Emekleriniz için teşekkür ederim.