Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 183- Manitu'nun Ruhu

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
c2y1ukmzq89i7efje.jpg

c2y1uyysvq04rhvl6.jpg

Paylaşıma devam...
Tüm gönül dostlarına sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Valla bu kadar büyük ve karşılıksız çaba vermen karşısında sana sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı yolluyorum aziz kardeşim ellerine sağlık.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Doğru saydıysam kızılderili arkadaşın 4 tane oku var, bu durumda sadece haznesinde 6 kurşun bulunan kötü beyaz karşısında zaten dezavantajlı. Teknolojiden yoksunsun anladım da, ok imal edecek vaktinde mi yok be kardeşim.

Üsttekile boş laf tabii ki, sadaklarında bol ok olmadan dolaştıklarını sanmıyorum en etkili uzun menzilli silahı ok olan kızılderili dostlarımızın.

Teşekkürler, üstadım.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Doğru saydıysam kızılderili arkadaşın 4 tane oku var, bu durumda sadece haznesinde 6 kurşun bulunan kötü beyaz karşısında zaten dezavantajlı. Teknolojiden yoksunsun anladım da, ok imal edecek vaktinde mi yok be kardeşim.

Üsttekile boş laf tabii ki, sadaklarında bol ok olmadan dolaştıklarını sanmıyorum en etkili uzun menzilli silahı ok olan kızılderili dostlarımızın.

Teşekkürler, üstadım.

Sevgili gulyabani; Teks ve dostları dahil, beyazların kurşununun bittiğini sayısız kez gördük ama şimdiye kadar bir kez bile kızıl dostlarımızın okunun bittiği için " ugh, manitu okum bitti " diye sızlandığını hiç bir ÇR dan hatırlamıyorum:)

Paylaşımlara devam edecek kadar iyileştiğinize çok sevindim hocam, en büyük mutluluk bu bizim için.

Karakoç Teks'lerinin en aranan seri olması, işte bu macera gibi çok güzel maceraların olması, bir de çizgilerin güzelliği. Nedense Süper Teks'lerdeki çizgiler bana daha ince gibi gelmiştir. Aynı maceraların başka serilerdeki çizgileri sanki daha kalınmış gibime gelir:) ve bu ince çizgiler daha çok hoşuma gider. Göz yanılması olsa gerek.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,657
Kasımpaşa
Bütün gün korkunç bir yağmur yağdı İstanbul'a
Çizgi Diyarı'na da aynı yağmur yağmış
sağol sevgili dostum..
Eline gönlüne sağlık..
Sevgilerimle..

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim bu seriyi yoktan varettiniz,sağolun varolun.''Acaba bu sayıdan sonra ne olacak?''diye sormadan okuyacağımız yüzlerce sayılık bir seri hediye ettiniz.Allah (c.c)sizlerden razı olsun,herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.
Sevgili kardeşim sevgi ve saygılar size ,hoşçakalın.

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,123
1,365
Bu çalışmanızı gönülden kutluyor emeği geçen herkese gönül dolusu teşekkürler...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
abicim sanada arada ilhammı geliyor, noluyor anlamadımki bir başladınmı yoruluna kadar mesajmı yazıyorsun ? son konular sekmesi olmayaydı napardık valla. herhalde forumdaki bütün kitaplara cevap yazmadan durmayacan gibi :)