Süper Teks no 314 Teks in zaferi..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Caretta dostumuzdan deniz aşırı bir armağan daha geldi bende vekaleten sizlere sunuyorum.:)kendisine çok teşekkür ederim.mediafire beni 2 kez yarıda kesti ama yılmadım inatla yüklemeyi başardım.
keyifli okumalar..
caretta.jpg

caretta2.jpg

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sınır tanımayan bu güzel paylaşım için hem sevgili Caretta kardeşime hem de sevgili Büyük Beyaz kardeşime sevgiler sevgiler yine sevgiler ve sonsuz teşekkürler ederim,geceniz hayırlı olsun,sağlıcakla kalın.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
inanamıyorum,
üç ay önce foruma ilk girdiğimde indirdiklerimden
ve ilk okuduğum tex maceralarından biriydi..
devamını okumayı hayal edip dururken
pek umudum kalmadığı (aslında kesinlikle geleceğini biliyordum,bu çok önemli;))
bir anda karşıma çıkardınız..
alnınızdan öpüyorum sayın büyük beyaz ve caretta...
yihhhuu..:)

:59::66:

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Yaptıklarınız karşısında teşekkür etmeyi bile değersiz (yetersiz) buluyorum.
Bir şey demiyorum. Siz onu anladınız.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Şimdi elinize bir cetvel alın ve öndeki hanımın saçının tepesinden kafasının vücudla birleştiği yere kadar olan bölümü ölçün (kabaca teleörgünün geçtiği yer) sonra da aynı yerden bele kadar olan bölümü (kabaca kemere kadar) ölçün. Üşenmeyip yaparsanız her iki bölümünde hemen hemen aynı uzunlukta olduğunu görecekseniz. Buraya bir nokta koyup, sadede gelelim.

Kafası kadar vücudu olan bir kadının içine muhtemelen hayatı idame ettirmesine yetecek organlar sığmayacağından, kadının kafasının vücudu kadar olduğunu düşünüyorum ve "oha" diyorum. Hani böyle bir kadın varsa da onla yaşamak istemeyeceğim kesin.

Ama Caretta ve Büyük Beyaz'ların olduğu karşılıksız paylaşım için emek harcanan bir dünya tam da benim bulunmak istediğim yer.

Teşekkürler, dostlar.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
İki deniz canlısının ortak ürünü olan bu harika tarama ve paylaşım için emeği geçen Caretta ve Büyük Beyaz dostumuza teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Tarama yapanı severim, yapılmış taramayı paylaşanı severim, sözünde duranı severim, çizgi roman okuyanı, tarayanı, paylaşanı velhasıl çizgi romanla uğraşan herkesi severim..
Aslnda ben insanı severim..
Teşekkür ederim.
Büyüksünüz, beyazsınız, carettasınız..