Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 383 Trapper..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Sevgili Caretta dostumuzun taradığı deniz aşırı bir güzellik daha.
kapak resmine uzun uzun baktım maskeli arkadaşı çıkaramadım :)
Caretta dostumuza çok teşekkür ederim.

untitled1423x600.jpg
untitled2807x1146sks.jpg

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Kapaktaki maskeli şahsa ben de uzun uzun baktım ama kendisine değil, yaptığı harekete. Vurulmuş desem değil, çitten perende atarak aşıyor desem değil, sayfayı ters basmışlar dedim, çevirince bu sefer ceset havada kaldı. Neyse yaptığı hareketi çıkaramadım ancak 5 metrelik kule atlayışlarında yapılan 1,5 ters burgulu çift perende olabileceğini düşündüm ama etrafta da havuz göremedim. Kapakta göremedim ama 4 tarafı denizle çevrili güzel ada Kıbrıs'ın her tarafı havuz dolu. Denizi olmayan deniz diye inlerken, her ne hikmetse denizi olan da kıymetini bilmeyip havuz istiyor.

İki teşekkür edecektik, bak lafı nereye getirdik. Elleriniz sağlık.

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,719
Teşekkürler caretta, teşekkürler büyük beyaz

Süper Teks'lerdeki kırmızıları benzetmeye devam edelim, sevgili ertuğrul'un açtığı kampanya sonuca ulaşacak bu gidişle

sonunda kutlama yapınca o kovboyun perendelerine rahmet okutacak nice perendeler atılır:)

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
Öncelikle bu değerli paylaşım için teşekkür etmek istiyorum.
Kapaktaki olayı çözdüğümü sanıyorum. Bence kapaktaki resim tamamen mantıklı.
Şöyle ki: Kapaktaki resimde kendinizin de bulunduğunu varsayın. Yaralanmışsınız ve yerde yatıyorsunuz. Yattığınız yerden sadece olayları seyredebiliyorsunuz.
Buna göre: Az ileride bir adam yere düşmüş, yatıyor.
Sol yanınızdan da biri elinde silahla koşarak geçiyor. Siz de bu koşan adama yattığınız yerden melûl melûl bakıyorsunuz.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Böylesi güzel paylaşımlardan sonra çok değil az kaldı benim de parende atmama ama sorun şu; bu yaşta parende atabilirmiyim acaba?Olsun yine de denerim denemesine ama evde ve de halının üzerinde tabii.
Değerli kardeşim size ve Caretta kardeşime çok teşekkür ederim,birbirinden güzel kitaplar ve bunların bizlere ulaşması için yapılan özveri için sağolun varolun.En iyi geceler sizlerin olsun.Zaten bugün de yenildik,yine gece bana haram.......

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Tarama ve paylaşımları için Değerli üstadımız büyübeyaz baya'ya ve Caretta arkadaşımıza TEŞEKKÜRLER Ediyorum.