Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 336 - Ölüm Rüzgarı

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 336- Ölüm Rüzgarı

fasikl336000.jpg
fasikl33601.jpg

İyi geceler Çizgi Diyarı! Her ne yerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan..Bu kitabı sevgili dostum ve kardeşim ertuğrul'a armağan ediyorum. Kitap benim kardeşim, ben taradım. Çift ve tek sayfa olarak düzenledim, kardeşime de armağan ediyorum. Kim ne diyebilir. Tarama tarafımdan yapılmış olup isteyen istediği kadar indirebilir, alır evine götürür, alır başka foruma götürür, okur, okutur, tok paylaşımcıyım korkmam, malın arkasından mal mal bakmam, ne yapayım diye düşünmem, güzel güzel taradım, tararken keyif aldım, tek sayfa düzenlerken keyif aldım, paylaşırken de mutlu oluyorsam daha ne ister insan, daha ne isterim. Sevgiler Çizgi Diyarı..Saygılar çizgi roman okuru.. Biz özeliz..Çünkü çizgi roman okuyoruz.

böyle tarandı;

Böyle düzenlendi;

Terk etmedi sevdan beni,
Aç kaldım, susuz kaldım.
Hayın, karanlıktı gece.
Can garip, can suskun
Can paramparça...
Ve ellerim kelepçede,
Tütünsüz, uykusuz kaldım,
Terk etmedi sevdan beni...

Ahmed Arif

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,868
Değerli dostum,kardeşim
Kitap şahane,tarayan sunan müthiş gönül dostu...
Ben senin yüreğini çok iyi biliyorum,herkes okusun, paylaşsın,kimse kimseye küsmesin,dostluklar pekişsin amacın bu...
Yüce gönüllü dostum; kitap için, insanlığın için velhasıl herşey için teşekkür ederim,sağolasın.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
"Biz özeliz..Çünkü çizgi roman okuyoruz."
İşte sözün özü!
İşte iki kelimede bizi anlatan bir slogan!
Özel bir insandan,
özel bir paylaşım daha...
Kim için?
Özel olanlar için...
Yani tüm çizgi romanseverler için.
Yani bizler için.
Teşekkür ediyor,
saygılarımı sunuyorum.

bayrakzaf.gif

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Yücel'den oldukça karanlık bir kapak, Savok'dan pırıl pırıl bir tarama ve aydınlık bir paylaşım, Teks'den de bol çatışmalı bir macera.

Teşekkürler dostum, eline sağlık.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Ben bunu nasıl atladım hayret doğrusu. Demek gözümden kaçmış. Gece uyku sersemliğine denk geldi her halde.
Teşekkürler üstadım. Ellerin dert görmesin.