Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 288 - Komançi Oku

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
bzea510iww9ycb30e.jpg
bzea5gbcvn0sagkxq.jpg

Paylaşıma devam...
Uzun zaman almakla birlikte HD'den ötesini denedim; umarım beğenilir.
Sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

Alternatif Link;

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,641
Paylaşım var, HD ötesi var, saygı ve sevgi var
Dalgalanan muhteşem güzellikte bayrak var
Beğenmemek ne haddimize
Teşekkür, sevgi ve saygı bizden hocam

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Sen emek verirsin de hiç beğenmez miyiz sarkomer...:D

Zaten ortaya çıkan işin kalitesi sunum resimlerinden bile anlaşılıyor...:cool:

Gönülden teşekkürler...:)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Vallahi bundan iyisi can sağlığı.Değerli kardeşim çok teşekkür ederim,iyi akşamlar,iyi hafta sonları dilerim.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Ellerine sağlık sevgili hocam,bu harikulade tarama ve paylaşımlarla bizleri bir kez daha mahcup ettin.

Çok teşekkürler.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Apaçi..

Komançi..

Hep kovboylar kazanırdı ama biz gizliden gizliye hep onları severdik.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Bu çizgiromanın konusunun anafikrini oluşturan yalan, dolan ve suçu başkasının üstüne atma hem tarihin her döneminde hem de edebiyatın her türünde her zaman popüler olmuşdur, olur ve olacaktır. Ne yazık ki.

Paylaşım ve tarama için çok teşekkürler

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,540
Süper Teks, Süper Tarama çok teşekkürler. Eline koluna sağlık.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Böyle sessizzzz sedasız teksleri indiriyordum. hiç birinede bir cevap yazıp teşekkür etmeyi de düşünmüyordum açıkcası. ne gerek var , nasıl olsa taramış koymuş arkadaş sağolsun diyordum (ama içimden kendi kendime ) sonra derken bu sayıya geldim. indiremiyorum bi türlü. virüs koruma programım var, izin vermiyor . zararlı dosya diyor, indiremezsin diyor tak bağlantıyı kesiyor. aha dedim işim düştü. işimde düşmese bi cevap yazıp teşekkür etmem ama , yapacak birşey yok. mecbur kaldım. eh artık bi el atarsınız inşallah. unutmadan taksimde sallandırın beni bakın bi daha yapıyormuyum

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Böyle sessizzzz sedasız teksleri indiriyordum. hiç birinede bir cevap yazıp teşekkür etmeyi de düşünmüyordum açıkcası. ne gerek var , nasıl olsa taramış koymuş arkadaş sağolsun diyordum (ama içimden kendi kendime ) sonra derken bu sayıya geldim. indiremiyorum bi türlü. virüs koruma programım var, izin vermiyor . zararlı dosya diyor, indiremezsin diyor tak bağlantıyı kesiyor. aha dedim işim düştü. işimde düşmese bi cevap yazıp teşekkür etmem ama , yapacak birşey yok. mecbur kaldım. eh artık bi el atarsınız inşallah. unutmadan taksimde sallandırın beni bakın bi daha yapıyormuyum

Sevgili kardeşim,
Allah(CC)'ın sopası yok" diye bir söz var ya...
İşte bu öyle bir şey olsa gerek; çünkü linki kontrol ettim, tıkır tıkır çalışıyor...
Anlaşılan yorum yapmadan dosyayı indirmeyecesiniz.
Ya da "ilahi adalet" deyin!
Şaka bir yana benden yana tüm paylaşımlar,
siz ve sizin gibi değerli çizgi romanseverlere helali hoş olsun.
Sahiden de link sağlam ve aksaklığın nerede olduğuna dair hiç bir fikrim yok.
Saygılarımı sunuyorum.
Esen kalınız.

bayrakzaf.gif

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
Sevgili kardeşim,
Allah(CC)'ın sopası yok" diye bir söz var ya...
İşte bu öyle bir şey olsa gerek; çünkü linki kontrol ettim, tıkır tıkır çalışıyor...
Anlaşılan yorum yapmadan dosyayı indirmeyecesiniz.
Ya da "ilahi adalet" deyin!
Şaka bir yana benden yana tüm paylaşımlar,
siz ve sizin gibi değerli çizgi romanseverlere helali hoş olsun.
Sahiden de link sağlam ve aksaklığın nerede olduğuna dair hiç bir fikrim yok.
Saygılarımı sunuyorum.
Esen kalınız.

bayrakzaf.gif

ilgi -alaka -geri dönüşüm hızı ve diğerleri %100
çok memnuniyet verici. yani pişkinlik bende galiba:)
çok zahmetler vereceğimden dolayı baştan baştan özürler dileyerekten bir istirhamda bulunmak istiyorum. linkte sorun yok , tıklayınca link çıkıyor ama ben indiremiyorum zira zannımca dosya oluşturulurken veya yüklenirken zararlı öğelerle beraber oluşturulmuş diye düşünüyorum çünkü indirmek isteyince bilgisayarımdaki koruma programı devreye giriyor izin vermiyor. çok utanaraktan aceba bir alternatif link istesem. mümkünse tabi ... yoksa başka bilgisayar bulup ordan indirip flash belleğe kaydedip ordan kendi bilgisayarıma da atabilirim. ama olaki başka benim gibi olanlar varsa diyerekten.... neyse okuması bile zahmet verici. tekrar kusura bakmayın.. uzadı biraz