Süper Teks Çetin Karakoç Yayınları Sayı 123 - Maça Kızı

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand

TKS_CTN_KRKC_123_CD_01.jpg

Herkese keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Maça kızı,sanki oyun gibi.Ellerine sağlık Sayın Bakunin.Tek sayfa paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim hepiniz elbirliği yapıp en güzel paylaşımlarla bizleri sevindirmeye yemin etmişsiniz sanki.
Değerli kardeşim ellerin dert görmesin,o güzel taramaların ile hediye ettiğin kitaplar için gönül dolusu sevgiler,sonsuz teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Bu maça kızı dört as 'tan daha değerli

Eline, emeğine sağlık kaptan

Süper Teks'in mavileşmesi için adı konulmamış müthiş bir yarış var sanki

Kaç koldan hücum ediliyor sayamadım

Lojistik desteği esirgemeyelim dostlar

Cellatbey

Aktif Üye
7 May 2010
336
235
Ne kadar teşekkür etsek bu pek çoğumuzun artık bulamayacağı kitapları bizlerle paylaşmanızın hakkını ödemez. Sizin gibi bir üstadın hakkını ödeyemeyiz

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Bu güzel kitap icin çok teşekkürler sevgili bakunin..yöneticilerinin hiç bir zaman haberi olmuycak olsada bende senelerdir hiç bir sorun çıkarmayan mediafire içinde kocaman bir teşekkür :)

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
Korkarım 10. sayfa taranmamış

yukbil kardeşim,
Bir yanlışlık olmasın ben de indirdim arşivimde var 10 ve 10a olarak yer alıyor.
Bir hata olmasın diye şimdi tekrar indirip kontrol ettim hiç bir eksiklik yok dostum. Bir daha denemenizi öneriyorum. Ya da indirdiğinizi tekrar kontrol ediniz.

yukbil

Kıdemli Üye
17 Eyl 2009
71
27
Yok, öyle değil. Teks'te altta yazan sayfa numaralarını takip edin, görebilirsiniz.
123-9 yazan sayfadan sonraki iki sayfanın altında herhangi bir sayı bulunmuyor. Bu iki sayfayı takip eden sayfada ise 123-14 sayıları yazılı. Parmak hesabıyla sayarsak 123-10 ve 123-11 olarak devam ettiğimizde iki sayfanın eksik olduğunu görürüz. Yani aslında az bile söylemişim :)
Zaten 9'dan sonraki sayfada hissediyorsunuz atlama olduğunu.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
Değerli yukbil siz haklısınız.
Evet hem sayfa numarası atlıyor hemde macera resimlerinde atlama olduğu belli oluyor.
İmkanım olsa bulup sizin için paylaşmaya çalışırdım.
Yine de arşivimi bir karıştırayım eksik sayfaları başka paylaşımlardan bulursam burada paylaşmaya çalışırım.
Selamlar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Altın teks ve daltas Teks'lerine baktım ama hiç oradan alıp eklenecek gibi değil, burada resmen başka bir hikaye anlatılıyor, kareler eksik, bir yerde hele kötü adam teks ve kit karson için suikastçiye dinamitleri harcamaktan çekinme diyor, diğerinde ise dinamit harcama diyor...
En iyisi eksik sayfalar ve siyah beyaz kapağı değiştirmek için elinde olan arkadaşın taramasını beklemek daha iyi...