Süper Gordon Uzay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 41

12 Şub 2010
15,006
543,640

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Süper seriden süper bir paylaşım...
Keyifle okumak üzere indiriyor,
emekleriniz için gönül dolusu teşekkürlerimi
ve saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Bu çizgi romanları okuduğumuz dönemlerde birdenbire çizgiler değişirdi.. Gordon değişirdi.. Garipleşirdi.. Nedenini anlayamazdım o zamanlar.. Yine aynı duyguyu yaşadım.. Kapak numarası yanlış, öyküler sıraya uygun değil.. Ama bunların hiçbirisi Gordon'dan zevk almamı engellemedi.. Teşekkürler Haluk abi, saygılar..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,941
Ben bu uzay Yayınlarında en çok ilgimi çeken Uzay Yayınlarının Logosuydu. Acayip karizmatik bir logoydu. Gordon zaten malumunuz her macerasını büyük bir keyifle okuyordum. Sanırım biz son kuşaktık, uzay ile bilim kurgu ile ilgilenen son kuşak. Ya da arka planı uzay olan bilim kurgu ile ilgilenen diyelim. Aya ayak basmamız ve onunla insanlığa gelen bir durağanlık söz konusu. Gözlerimizi gökyüzünden başka yerlere çevirdik.

Unutmadan teşekkürler Sevgili Profesör.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Tirajı kaçtı acaba, bu sayının? Peki, her bir nüsha kapağındaki yanlışı elle düzeltmek zorunda kalan kimdi? Bu angarya üzerine yıkılan bir matbaa çalışanının Uzay Yayınları'na ettiği beddua mı tutmuştu da, 17 sayı sonra Süper Gordon veda etmişti yayın hayatına... :)

Latife bir yana bu sayının bir özelliği var. Uzay ve Tay Yayınları'nın bastığı tüm serüvenler arasında, Sadi Konuralp'in listesine göre Austin Briggs'in elinden çıkmış yegane macera (Yeraltı Hakimi) olması. Gerçi o da çok emin değil, ama serüveni onun hanesine yazmış.

Çok teşekkür ediyorum Profesör...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Ben bu hazine değerindeki paylaşımlar kadar, paylaşımın altında akan yorumları da çok seviyorum. Samimi, içten ve tamamlayıcı-ilginç bilgiler içeren sımsıcak teşekkür mesajlarını okumak gerçekten büyük zevk.
Teşekkürler Sayın Profesör,
Teşekkürler Sevgili Haluk Bey...