Süper Gordon Uzay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 36

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Süper Gordon Uzay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 36

Spr_Grdn_36.jpg

Bana attığımız destek mesajları ve 71'in sana bir daha bir şey öğretmem tehditleri size bir Gordon olarak geri döndü efendim!!! Evet, ya Allah deyip bir tane daha taradım, kusurum varsa af ola; 71 elinden geleni yapmıştır hata varsa bendedir. Deadlouse71 dünyamı ve becerilerimi zenginleştirdiğin için sana; site içinde yapıcı bir şekilde herkesi bir arada tutmaya çalışan ve bize "huysuz ihtiyarlar" diyen Savok'a tüm sevgimle. Okuyun arkadaşlar .

İyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Çalışma zorla ve tehditle olsada fena olmamış hatta epey iyide denebilir.:)
güzel olmuş kanka sen bu işi kıvırdın. teşekkürler bu güzel tarman için.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
İltifat dolu sözlerin için teşekkür ederim ancak asıl teşekkürü deadlouse71 hak ediyor niye dersen tehditleri için tabi ki..
Birde artık tarama kesinlikle usta işi..
Bundan sonraki aşama düzenleme..
İhtiyarlara yer yok değil burası tam biz ihtiyarlara göre..
Sevgi ve saygılarımla..

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
bayıldım. aşmış abiler. bana eski video dönemindeki dublajları hatırlattı.:) çok güzel yakalamışsın. tebrikler.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,151
Elinize sağlık değerli dostlar.
Paylaşma azminiz hiç bitmesin,emekleriniz için teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim hem sana,hem de sevgili Deadlouse71 kardeşime sevgiler,saygılar sunarım.Neş'e dolu kişiliğiniz,verdiğiniz sımsıcak mesajlar,kısacası herşey için çok çok teşekkürler ederim.Gordon için sağolun varolun,iyi akşamlar dilerim,hoşçakalın.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Yılların astronotu, uzay kahramanı Gordon'u da çingene kılığında gördük sonunda. Hintlilerin kafalarına sardıkları o nesne ve koyu renkli teni ile karizma falan kalmamış koca Gordon'da.

Teşekkürler, dostum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Sevgili pandora, foruma ve çizgi romana büyük emek veriyorsun, çok teşekkür ederim.

Balonlama çok felaket ama değil mi? Çok yordu gözümü. Nasıl bir karakter seçimidir bu ya...

Belki kapak resminin orijinalini görmek hoşunuza gider. :)

Teşekkürler Pandora1972.

Sevgili abartman, katkıların çok kıymetli, sabırsızlıkla asıl gösteriye başlayacağın zamanı bekliyorum. Çok bekletme lütfen :)

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Kötü komşu insanı düzen sahibi yaparmış:). Seni hatta bizleri de düzen sahibi yaptığı için "kötü komşu" :D deadlouse71'e ve gayretin, emeğin, azmin ve harika çalışman için sana gönülden teşekkürler pandora1972

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Şimdi karşılıksız paylaşım zamanı dostum...

Belki kapak resminin orijinalini görmek hoşunuza gider. :)

Teşekkürler Pandora1972.

Sevgili dostum Abartman;Süper Gordon kapak ressamları bu işi sık olarak yapıyorlar.Daha öncede 10.sayıda kapak resmini çizenin Yücel Köksal olup olmadığını bilmiyorum,kim çizmişse özgün kızılmaske kapak resmine Gordon'un kafasını ekleyivermişti...
Burada kazaya uğrayan Zero X'den Frank Gorman olmuş.O yaratık başaramamıştı ama ressamımız bu işi kolayca başarıvermiş...

Sevgili dostum paylaşım yapacağın zamanı dört gözle bekliyorum.
Zaten gözlüklüyüm,o zaman sekiz, hatta sonsuz gözle bekliyorum diyelim...Ateşe başlayalım artık!....

12 Şub 2010
15,006
543,776
Ya hu Uzay Gordon'u diye bir sorunum yoktu, Gordon deyu geçip gidiyordum

Kankalar bir sorun sardılar başıma:)

Acayipliklerden geçilmiyor Uzay Gordon'larında, hep sorular, hep tartışmalar

zamangezginleri, abartmanlar, direnc11ler, elazizliler

daha neler gösterecek bu uzay gordonları, izlemedeyim

bir karıştırdınız ki ortalığı kankalar

sağolun, var olun