Süper Gordon Uzay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 37 - Zalim Rubia

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Uzay yayınları gordon sayı 37

Etti sayı 37, arkadaşlar siz maç seyrederken bu fâni boş durmadı.
Maç bitince ya teselli ya da kutlama niyetine bu Gordon'u sizlere hazır etti. Ben Zamangezgin'i gibi sunumlar yapamam ama kankam71 başta olmak üzere tüm siteye hediyem olsun. Kanka, söz hacamat ettiğimin yerine sana bir kitap alacağım , hep var ol emi.

İyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Bir Pandora klasiği olarak "okuyun arkadaşlar :)" derim. Kanka, maçtan kafanı kaldır da öğrencine iki kelam et, bak bakalım olmuş mu :9 ?

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,635
Kasımpaşa
Çok güzel tarama yapmaya başladınız.
Kutlarım sizi.
Elinizde çabuk maşallah!
Yakında tozunu attırırsınız sitenin.
Beni ihya ettiniz.
Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Sevgili savok boynuz kulagı aşarmış.
kanka güzel bir çalışma olmuş . teşekkürler.
alacağın kitabı da merak etmiyor değilim hani. :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Her fani böyle paylaşımlar yapabilse:D
İki kelam edip kendini hissettirebilse:D
Kısa zamanda güzel paylaşımlar ve azminiz için yürekten kutlarım.
Emekleriniz için teşekkür ederim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Çok güzel tarama yapmaya başladınız.
Kutlarım sizi.
Elinizde çabuk maşallah!
Yakında tozunu attırırsınız sitenin.
Beni ihya ettiniz.
Teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Sevgilin Savok, elimin çabukluğundan değil de canım isteyince yapmamdan kaynaklanan bir durum; çizgi dışı kitaplara da vakit ayırdığım için diğer arkadaşlar gibi özverili bir çalışma yapamıyorum. Ama ucuz kitap kokusu almak gerekirse bak o konuda tazı gibiyimdir, gözüm sürekli kitaplarda olduğu için iyi parçalara denk gelirim. Buna algıda seççicilik de diyebilirsin :).

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
Sevgili dostlar kapak yok diye üzülmeyin.İstanbul'a ekim ayında dönüyorum kapaksız sayıların kapaklarını eklerim.Esen kalın...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,045
Sarıyer
Kral Conan'dan sonra Hükümdar Gordon ! Bir türlü yüzbaşılığın ötesine geçemeyen Tom Miks ile eski bir uçaktan başka malı olmayan Mister No'nun ve ormanda bir kulübeden başka varlığı olmayan Zagor'un utanmaları lazım. Hiç olmazsa avcılara lider olmuş Çelik Blek'i, bir kaleye kumanda eden K.swing'i ve tabii ki Navajoların reisi Teks'i hayatta başarılı olmuş saymak gerekir. Örnekleri çoğaltmak mümkün, sadece ilk aklıma gelenleri saydım. Darısı diğerlerinin başına.

Teşekkürler, dostum.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Uzay Yayınları'nın Mac Raboy imzalı Sunday Striplerden de macera yayınladığını bilmiyordum. Sayenizde öğrenmiş olduk. Teşekkürler Pandora1972.

12 Şub 2010
15,006
543,708
Valla ben Rabia Sultanın bir zulmünü göremedim, güzelce de bir hatunmuş

Bence Dale'ci senaristin bir komplosu var:) , kıskançlık

Bir de, çeviri hatası mı, ben mi göremedim şu kartal başlı aslanı? Ben aslan başlı keçi gördüm:)

Türkçenin katledildiği balonlara karşın harika çizgiler ve gayet güzel bir tarama

Çok beğendim, teşekkürler sevgili pandora1972