Süper Gordon 8.sayı Uzay yayınları

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Süper Gordon 8.sayı Uzay yayınları
8. sayı özgün tarama linki ve tam serüven linki ekledim./yedinci sayıda
başlayan zaman aracı serüvenini tam serüven haline getirdim./

Süper Gordon 8.sayı /özgün/cbr:

Süper Gordon 8.sayı Tam Serüven cbr:

00yly.jpg

01aafa.jpg

555.jpg

12345.jpg

flashgordonkingissue01frontcover223.jpg

aqwer.jpg

flashgordonkingissue01page02888.jpg

adsz1hph.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Kaç günden bu yana bekliyorum
hatta cevap yazmak için inmesini bile bekleyemedim..
Bana çok uzun gelen bu istemdışı ayrılıktan sonra güzel bir hoşgeldin oldu..
Nedense gönül bağım çok farklı gordon'la..
Eline gönlüne sağlık..
Sürekli yenilik arayışın ve özenli taraman için teşekkür ederim.
Sevgiler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Paylaşım ve emekleriniz için teşekkür ediyor,
saygılarımı iletiyorum.
Sağlıcakla kalın.

bayrakzaf.gif

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Merak etme sen sevgili dostum savok .gordonlara özgün sayı yanında tam serüven olarak da devam edeceğim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Zamangezgini kardeşim hep iyi şeyler yapıyorsun,sağolasın,ellerine emeklerine sağlık,bu güzeller güzeli için çok teşekkür ederim,en iyi akşamlar dilerim,hoşçakal.

12 Şub 2010
15,006
543,638
Benden eskilerin:) yanında çizgi romandan söz edilince " aah, ah! bir zamanlar Baytekin vardı " derlerdi.

Sonradan Baytekin'in bizim Gordon olduğunu öğrendim. Şimdilerde Flash Gordon diyorlar.

Diğer çizgi romanlara göre kısa ama hepsi de ilginç ve uzayı sevdiren öykülerin kahramanı Gordon, bir çok kişinin gönlünde taht kurdu. Tahtların en büyüğü de benim bildiklerim arasında savok'un gönlündeki taht.

Alex Raymond'un çizgileriyle tanıyıp sevdiğim Gordon'un Baytekin hallerindeki çizgilerine mesafeli oldum ama süper kahramanların tarzına öykünen bir çeviri balonlama Gordon okumuştum forumda, çizgiler, renkler, kurguya hiç bir sözüm yok, lakin eski Gordon'lardaki sıcaklıktan yoksundu.

Bir de eğlencelik olarak okurduk çizgi romanları ama şimdi yazarıyla, çizeriyle, yayıneviyle, kökeniyle, fanlarıyla, herşeyiyle birlikte daha bir bilinçli okuyoruz artık. Dağlar kadar fark var arada.

Hele zamangezgini gibi otorite dostların muhteşem sunumlarıyla şölen tadıyla çizgi roman okuma şansına sahibiz.

Teşekkür ve saygılar.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
çok eski değeri büyük çizgiromanlar.
bittiğinde çok güzel olacak.teşekkürler.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Çalışmayan özgün sayı linkini boyutunu küçülterek yeniledim.İyi okumalar...

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Gordon'u kim sevmez, der ve çok teşekkür ederim. Bir kaliteli çalışma daha sizden. İndirmeden bunu peşin peşin söylemek büyük mutluluk :).

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,773
2,614
sevgili zamangezgini ilgine çok teşekkür ederim. Böylesi güzel seçilmiş ve harika bir şekilde sunulmuş kitaplar için bir kez daha sağolasın