Maskeli Balo’dan Çıkalım Lütfen!

Maskeli Balo’dan Çıkalım Lütfen!

Suat YALAZ

Like Tree154Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14.Ağustos.2017, 17:14   #11
Süper Üye

Geceyürüyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 6867
•Rep Seviyesi :
Geceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond reputeGeceyürüyen has a reputation beyond repute
Hoşgeldiniz ağabey,yaşayan tarih,aynı platformda olmaktan onur duydum.Ne iyi oldu geldiğiniz..
Alt 14.Ağustos.2017, 22:07   #12
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1325861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Suat YALAZ usta haklı sitemlerinde...
7 saat boyuca karın tokluğuna ustaya akla gelmedik sorular sorup nefesini tükettim..
Tükettim ama sorun niye yaptım.
O kadar keyiflendim ki aklıma gelen her soruyu sorarken kayıt altına almak aklıma gelmedi...
Üstad affetsin.
Bie de 80 yaşındayım diyor inanmayın üstadın zihni 30 yaşında...
Allah ona ve biz forumdaşlara uzun ömürler versin.
Versin ki daha çok söyleşiler yapalım karın tokluğuna...
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 14.Ağustos.2017, 22:15   #13
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Usta karın tokluğuna bu kadarsa, ziyafet sonrasını düşünemiyorum.
Çok yaşa büyük usta.
Alt 16.Ağustos.2017, 00:09   #14
Onursal Üye

atilkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25980
•Rep Seviyesi :
atilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond reputeatilkurt has a reputation beyond repute
Üstatım, adım Deniz Topal gırgırına takma isim aldım başka bir amacım/amacımız yok olamaz da. Ayrıca 7 saatlik sohbetin 1,5 dakikasını çekenler utansın ne diyeyim. Aramıza hoşgeldiniz.
atilkurt isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Ağustos.2017, 03:28   #15
Aktif Üye

abdullahersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
abdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond repute
Arkadaşlar bugünü unutmayalım. Üstad Suat Yalaz aramızda. Belki ileride torunlarınıza bile anlatacak hatıralarınız olur. Dünyada insan ömrü kısa
Bu kısa zamanı değerlendirmek gerekir.
Nasıl olacağını düşünüp fikir yürütelim.
Ben daha önceden demiştim. İleri bir tarih vererek Çizgi Roman Derneği olarak bir yerde buluşalım.
tarihi bir toplantı olur. Çizgi romana merekı olan herkesi davet ederek bir ilki gerçekleştiririz.
KARAOĞLAN bunu beğendi.
abdullahersoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 18.Ağustos.2017, 16:05   #16
Yönetici

Sinan Atik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 121057
•Rep Seviyesi :
Sinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond reputeSinan Atik has a reputation beyond repute
Sinan Atik - İCQ üzeri Mesaj gönder
Üstadım öncelikle hoş geldiniz, sefalar verdiniz. O güzel toplantıyı azıcık kıskançlık, bolca da hayranlıkla takip ettim bu sayfalardan. İnşallah sizleri Ankra'da da ağırlama imkanımız olur.
Takma isimler ve farklı resimlerle kimlik tanımlama, maalesef internet ortamının usenet, IRC zamanlarından kalmış ve yerleşegelmiş bir adeti olmuş. İnanır mısınız bilmem, ben de bu ortam hariç hiç bir forumda kendi ismimi kullanmam. Nitekim ilk zamanlar burada da ismimin baş harflerinden oluşan bir kısaltma kullanıyordum (ve tabii alakasız bir resim). KIsa bir süre sonra bu ortamın ne kadar farklı ve özel olduğunu fark edince sizin gibi düşünüp kendi adımı ve fotoğrafımı kullanmaya başladım (bir yanlış anlaşılma sonucu halen ismimin başında ve sonunda tırnak işaretleri duruyor, ama varsın olsun ).
KARAOĞLAN ve The_DarknesS bunu beğendi.
Sinan Atik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil