Star (16 Mayıs 1993) Sayı 83

yilmaz1963

Yeni Üye
4 Haz 2009
47
655
Adana
Değerli arkadaşlar,
sitemizde olmayan Sabah Gazetesi Pazar Eki Star'ın arşivimde olan
kendi taramalarımı paylaşıyorum ve katkılarınızı bekliyorum.

Sayın yılmaz1963'ün kullanım dışı kalmış linkleri yenileyene kadar alternatif olarak kullanılması için yeni link aşağıdadır.
Bilgi: Sayın yılmaz1963 paylaşımlarını PDF olarak hazırlamıştı. Benim yüklediğim linkte kendisinin PDF formatlarının CBR'ye çevrilmiş versiyonu bulunmaktadır.

Star Sayı 83

50737652101_27b9a6a650_c_d.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Değerli arkadaşlar,
sitemizde olmayan Sabah Gazetesi Pazar Eki Star'ın arşivimde olan
kendi taramalarımı paylaşıyorum ve katkılarınızı bekliyorum.

Sayın yilmaz1963, ilk olarak değerli katkılarınız için teşekkür ederim. Yalnız sizden bazı ricalarım olacak; lütfen bundan sonraki Star dergisi paylaşımlarınızı şu an düzenlediğim şekilde paylaşınız. (Tarih, Kapak resmi ve tamamı büyük harflerle yazmama gibi..) Zira öteki türlü, benim tüm dergileri baştan indirip bunları yapmam gerekir ki, buna yeterince zamanım yok. Ben şimdilik, yaptığınız tüm paylaşımlara tarihlerini ekleyeceğim, yalnız siz de uygun zamanda lütfen yaptığınız paylaşımlara dergi kapaklarını da ekleyin. Saygılarımla teşekkürler..

Son düzenleme:

TheRealAlpino

Yeni Üye
14 May 2016
99
480
Sayın yılmaz1963'ün kullanım dışı kalmış linkleri yenileyene kadar alternatif olarak kullanılması için yeni link aşağıdadır.
Bilgi: Sayın yılmaz1963 paylaşımlarını PDF olarak hazırlamıştı. Benim yüklediğim linkte kendisinin PDF formatlarının CBR'ye çevrilmiş versiyonu bulunmaktadır.

Star Sayı 83