Spirou ve Fantasio'nun Maceraları 54 - Keskin Nişancı Bulvarında Bir Komi

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,983
neverland
16P7oj.jpg

Serimiz , ülkemizde Desen Yayınları tarafından yayınlanan ancak devam ettirlmeyen Yoann-Velhmann ikilisinin aksiyon dozu yüksek çalışması ile devam ediyor.
Bu eseri size ben, melih41 ve altan beraberce hazırladık. keyifli okumalar dileriz...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Bunları her okuduğumda çocukluğuma dönüyorum. Çok teşekkürler.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Neredeyse Bir yıl olmuş.Kazara Kahraman ile Mavi Ceketliler' de artık gelir mi diye bekleniyor.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,707
Neredeyse Bir yıl olmuş.Kazara Kahraman ile Mavi Ceketliler' de artık gelir mi diye bekleniyor.

Her şeyin bir zamanı var. Onların da zamanı gelince yapılıp paylaşılır.
Bu paylaşımlar çeviri ve balonlama ile yapılan çalışmalar, ve karşılıksız.
Onun için yapan kişileri biraz daha olumlu motive etmek gerek diye düşünüyorum.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Özür dilerim.Değerinizin farkındayım.Yanlış ifade ettim.

Tam tersine.Uzun süre olunca,takip edildiğinizi farkettirmek istedim.Çünkü her üçünüzde çok değerli ve 7 den 77 ye tüm herkesin okuması gereken paylaşımlar yaptığınız için böyle bir yazı yazdım.

Son düzenleme:

oks03

Yönetici
28 Haz 2010
586
12,983
neverland
Özür dilerim.Değerinizin farkındayım.Yanlış ifade ettim.

Tam tersine.Uzun süre olunca,takip edildiğinizi farkettirmek istedim.Çünkü her üçünüzde çok değerli ve 7 den 77 ye tüm herkesin okuması gereken paylaşımlar yaptığınız için böyle bir yazı yazdım.
Dostum ilgin için teşekkür ederiz. Sizinde takdir edeceğiniz gibi çeviri balonlama çok meşakkatlı bir süreç hele böyle değerli eserleri çeviriyorsanız. Üstelik aktif olarak haftanın 6 günü 12 saat çalışan birisi için ekstra meşakakatlı. Ancak kalbinizi ferah tutun yakında sırayla hepside gelecek