Star Wars - Direniş Çağı - Darth Vader #01

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Star%2BWars%2B-%2BAge%2BOf%2BRebellion%2B-%2BDarth%2BVader%2B001-000.jpg

Daha önce hiç Star Wars hazırlamadığım için, one-shot bile olsa, bir tanecik hazırlayayım dedim. Darth Vader'ın çıraklık zamanlarından kısa bir hikaye. Umarım beğenirsiniz.

Herkese iyi okumalar dilerim.

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Dostum çok teşekkürler ederim. Star Wars olsun bizden olsun :) yine süper işler ortaya koyuyorsun :) Ben bu sayıyı bloğundan dün gece indirmiştim.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum :) Captain Phasma gibi mini seriler de planında var mı acaba? Bir de Darth Vader - Vader Down 4. Sayıyı çevirme durumun olur mu acaba? Forumda sadece 4. sayısı yok

Son düzenleme:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Dostum çok teşekkürler ederim. Star Wars olsun bizden olsun :) yine süper işler ortaya koyuyorsun :) Ben bu sayıyı bloğundan dün gece indirmiştim.Devamını sabırsızlıkla bekliyorum :) Captain Phasma gibi mini seriler de planında var mı acaba? Bir de Darth Vader - Vader Down 4. Sayıyı çevirme durumun olur mu acaba? Forumda sadece 4. sayısı yok
Eğer bu sayı ilgi görürse birkaç Star Wars serisi daha ekleyebilirim neden olmasın? Araya kaynatabilirim belki Vader Down'ı da.

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
430
661
Çok sevinirim dostum özellikle Vader down'un o eksik sayısı ve başka mini Star Wars serileri çok iyi olurdu. Zaten Star Wars'a hayır diyecek forum sakini yoktur diye düşünüyorum :D

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
680
5,016
İstanbul
Star Wars'un tüm yayın hakları Çizgi Düşler'de.
Bu paylaşımlar sorun yaratabilir size.

:(

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490

Telifli.

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
Beğenmezmiyiz:) one shot star wars çok güzel umarım seri olarakta star wars maceranı sizden okuyabiliriz.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Yeter ki Star Wars olsun,
İsterse One Shot olsun
O da sonuçta Star Wars'tur
Nasıl olursa olsun.

Teşekkürü edenler
Kadir kıymet bilenler