Cyborg (Dc You!) 004

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Cyborg-004-%25282015%2529-%2528Digital-Empire%2529-001.jpg

Uzun bir aradan sonra Cyborg'un hikayesi kaldığı yerden devam ediyor.

Herkese iyi okumalar dileriz.

Not: Bana bu sayıda yardımcı olan Dindar Diker'e yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
l6McCz.jpg

Merhaba, konuyla alakasız gibi ama size kolaylık olsun diye, Overwatch İngilizce bölümlerini aşağıdaki linke yükledim. Paylaşımlarınızı takip ediyorum, hepsi için teşekkürler.

Overwatch:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
l6McCz.jpg

Merhaba, konuyla alakasız gibi ama size kolaylık olsun diye, Overwatch İngilizce bölümlerini aşağıdaki linke yükledim. Paylaşımlarınızı takip ediyorum, hepsi için teşekkürler.

Overwatch:
Hocam bunu daha önce de atmıştınız. Kaydettim sayıları blog olarak planlarımız tamamlanır tamamlanmaz ayarlamaya çalışacağız.

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Değişik ve güzel bir çalışma daha.. emeği geçenler sağolsun..

Moderatör tarafında düzenlendi:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Kısa ders videoları hazırlamayı düşünüyorum grafik ve kapak tasarımı konusunda. Belki balonlama konusunda ufak tefek ipuçlarının olduğu bir video da ekleyebilirim araya.

Sahibayramzade

Yeni Üye
1 Şub 2019
7
8
Çeviri için teşekkürler. Reign of Doomsday serisini çevirmeyi düşünüyordunuz. Onun çevirisi gelecekmi ? Birde benim bir isteğim olacaktı. Eternals çevirirmisiniz ? Filmi de gelecek ama hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Sadece kendi ricam. Saygılar

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Çeviri için teşekkürler. Reign of Doomsday serisini çevirmeyi düşünüyordunuz. Onun çevirisi gelecekmi ? Birde benim bir isteğim olacaktı. Eternals çevirirmisiniz ? Filmi de gelecek ama hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Sadece kendi ricam. Saygılar
Reign of Doomsday var planladıklarımda ama eternals hakkında bir şey diyemem ekiple konuşmam lazım.