Wolverine Avı - Kaybolmuş Silah #01

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

Hunt%2BFor%2BWolverine%2B-%2BWeapon%2BLost%2B%25282018-%2529%2B001-000.jpg

Wolverine öldü. Bedeni erimiş Adamantium içinde hapsoldu.

X-Men Wolverine'in Adamantium kaplı bedenini aldı ve çok az kişiye açıkladıkları gizli bir yerde sakladı.

Fakat hiçbir şey gömülü kalmaz.

Logan'ın da açığa çıkması sadece bir an meselesiydi.

İyi okumalar dilerim...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,522
Ankara
Teşekkürler eline sağlık dostum :) bu sayıyı Wolverine avı sayı 1'den sonra okuyoruz değil mi

inen dosyanın adı, "02. Wolverine Avı - Kaybolmuş Silah 001 (2018) (Çizgi Bölgesi)". Anlaşılan o ki sıradaki sayı bu. Ben comcslerin bu dallı budaklı sayı yayınlama politikasını pek anlamıyorum. Umarım sevgili SpiderWEBS bizi aydınlatır.

Paylaşım için çok teşekkürler.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126

inen dosyanın adı, "02. Wolverine Avı - Kaybolmuş Silah 001 (2018) (Çizgi Bölgesi)". Anlaşılan o ki sıradaki sayı bu. Ben comcslerin bu dallı budaklı sayı yayınlama politikasını pek anlamıyorum. Umarım sevgili SpiderWEBS bizi aydınlatır.

Paylaşım için çok teşekkürler.

Wolverine Avı'nın asıl yayınınlanan one-shot'ından sonra dört takım kuruluyor. Bu dört takım kendilerince Wolverine'i arıyor. Dallanıp budaklanmadan çok hikayenin aynı zaman diliminde gerçekleştiği dört farklı yeri anlatıyor hikayeler. Birisi bu serimiz, bir diğeri Adamantium Agenda, birisi The Claws of a Killer ve sonuncu da Mystery in Madripoor. Hunt For Wolverine ve Hunt For Wolverine - Dead Ends arasında yayınlanıyor hepsi. İki one-shot arasında istediğiniz şekilde okuyabilirsiniz dördünü de. Kafa karışıklığı yaratmaz. Ben sadece yayınlanma şekline göre çevirmenin daha sağlıklı olduğunu düşündüm.

Hal Jordan

Yeni Üye
1 Kas 2017
2
0
Sarıçam/Adana
Weapon Lost'u Kayıp Silah diye çevirseydiniz daha hoş olmaz mıydı? Böyle çok düz bir çeviri olmuş gibi geldi bana. Bu arada paylaşım için teşekkürler, elinize emeğinize sağlık.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Vay canına... ehm... ham... hum... şarolop... Bu işler, bilgilendirme beni aşıyor. Çok yabancı kalmışım. Eski dille secerenin seceresi... Çok çok teşekkürler, SPİDERWEBS.