Savage Avengers (Vahşi İntikamcılar) 002

Hangi eventi görmek istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    40
  • Anket kapatılmış .

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118

En alışılmadık İntikamcıların maceraları bu sayı ile devam ediyor. Doktor Voodoo'ya ne oldu? Punisher'ın intikamı nasıl olacak? Peki Conan aradığı tılsımı bulacak mı? Hepsi bu sayıda.

İyi okumalar dilerim...

AO09W7.jpg

Bir önceki sayı için tıklayınız.

Not: İlerleyen zamanlarda bir evente girişebilirsem hangisi olması konusunda ufak bir anket bıraktım oylarsanız çok yardımcı olacaktır seçmem konusunda.

Son düzenleme:

Tormenter666

Aktif Üye
1 Nis 2019
429
655
Çok teşekkürler, elinize sağlık merakla bekliyordum şimdi afiyetle okuma zamanı :)
edit: Bir solukta okudum yine tam gaz heyecanlı bir sayıydı. Öyle bir yerde bitti ki gel de sonraki sayıyı bekle :) tekrar emeklerinize sağlık balonlama ve fontlar da nefis olmuş tam görsel şölen

Son düzenleme:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Gelecekte böyle anketler olacak mı?
Kesinlikle! Bu işi yaptığım insanların ne istediğini bilmek seçeceğim serileri belirlemekte bana kolaylık sağlıyor. Bu anket sonucunda bir adet DC eventi bir adet de Marvel eventi seçip hazırlayacağım. Ama bana kalsa hepsini yapmak isterim :D inşallah bir gün imkanım olur da yaparım

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili SpiderWEBS, eğer bu eventlardan The Hunt For Wolverine ve Infinity Wars arasından birini seçecekseniz ki oylamada bu ikisi önce acele etmenizi tavsiye ederim. Bu iki serinin ülkemizde basılması kuvvetle muhtemel. Telif nedeniyle çalışmanın yarım kalması biz takipçileri üzer.

Savage Avengers'in yeni sayısı için teşekkür ederim.
Beğenerek takip ediyorum, elinize sağlık.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Sevgili SpiderWEBS, eğer bu eventlardan The Hunt For Wolverine ve Infinity Wars arasından birini seçecekseniz ki oylamada bu ikisi önce acele etmenizi tavsiye ederim. Bu iki serinin ülkemizde basılması kuvvetle muhtemel. Telif nedeniyle çalışmanın yarım kalması biz takipçileri üzer.

Savage Avengers'in yeni sayısı için teşekkür ederim.
Beğenerek takip ediyorum, elinize sağlık.
Hunt for Wolverine bayağı ileride göründüğü için çevirilere direkt başladım balonlamaya da başlayıp direkt haftaya paylaşmaya başlamayı planlıyorum. Sonrası da çalışma hızıma göre değişir fakat yazın sonuna kadar bitmesini umuyorum.

Sahibayramzade

Yeni Üye
1 Şub 2019
7
8
Çok teşekkur ederiz. DC eventlerinden de bazilarini cevirirseniz cok mutlu oluruz. Telif konusunda pek bir bilgim yok ama Dark Nights Metal serisini cevitmenizi cok isterim

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Dark Night Metal hikaye örgüsünde telif içeren birkaç sayı bulunuyor yanlış hatırlamıyorsam. Batman hakkında olması da ayrı bir nokta. Telif yemedi bile ise çok yakında yiyecektir fakat yemezse çevirmeyi düşündüğüm serilerden birisi. Burada seçilen eventlerin hepsini de yapmayı istiyorum ama zamanla hepsi Türk okurlara ulaşacaktır.