Black Bolt 001

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Bana gelen istekler arasından en çok beğendiğim olan "Black Bolt" serisi ile karşınızdayım. 12 sayılık ilginç bir seri. Black Bolt'un Jailer (veya çevirdiğim şekliyle Gardiyan) adlı yaratığın kontrolü altındaki bir hapiste uyanması ile başlıyor hikayemiz. Beklenmedik pek çok şeyle karşılaşacağız seri devam ettikçe. Umarım beğenirsiniz.

kM3kGJ.jpg

Herkese iyi okumalar dilerim...

Not: Bana birkaç seri için çeviri ve balonlama konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum bilginize.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Black Bolt ya da gerçek adıyla Blackagar Boltagon Marvel evreninin en güçlü karakterlerinden birisidir. İlk olarak 1965'te Stan Lee ve Jack Kirby tarafından yaratılmıştır. Marvel evreninden ayrı bir ırk olan Inhumanların kralıdır. Güncel serilerde tahttan ayrılmış olsa da gönlümüzde halen kraldır. Black Bolt'un en önemli gücü sesidir. En ufak fısıltısında bile duvarları yıkabilir. Bu nedenle hiç konuşmaz, sessiz kraldır. Uykusunda bile ses çıkartmamak için kendini kontrol etmeyi öğrenmiştir. Marvel evreninde kimse kolay kolay Black Bolt'un karşısına çıkmaya çekinir.

Marvel evreninin seviyorsanız bu seriyi takip edin.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Yeni seri için teşekkürler, üstadım.
Yardımcı aradığını belirtmişsin. Balonlama konusunda elimden geldiğince ve işteki mesaim elverdiğince yardımcı olmaya çalışırım. Yalnız üç vardiya çalıştığımı şimdiden belirteyim. Her zaman müsait olamıyorum.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Yeni seri için teşekkürler, üstadım.
Yardımcı aradığını belirtmişsin. Balonlama konusunda elimden geldiğince ve işteki mesaim elverdiğince yardımcı olmaya çalışırım. Yalnız üç vardiya çalıştığımı şimdiden belirteyim. Her zaman müsait olamıyorum.
Ayda bir sayı bile yeterli olacaktır, hocam. İsterseniz Cyborg'un "DC You!" serisinin çevirilerini hazırlayıp size atabilirim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
O.K. Seve seve yardımcı olurum, üstadım. Ayrıca Milos Morales serisine de elimden geldiğince destek veririm. Cyborg'un çevirisini göderirken ilgili sayının İngilizcesini de yüklersen ben balon temizliğini de yaparım, sen onunla uğraşma.

Hakan m

Yeni Üye
13 Ağu 2015
46
52
Çok teşekkürler.
Umarim Mister Miracle'de çevirirsinizi. Yilin en iyi çizgiromani seçilmiş.

Hakan m

Yeni Üye
13 Ağu 2015
46
52
Elimdeki DC serileri bittikten sonra başlamam oldukça mümkün.

Sağolasin üstadim.
DCeased toplam 6 sayi ve aylik olarak yayinlanir. Yani Mister Miracle'e başlamaniz 4 ay sonra mümkün olür. Ki ozamana kadar telif falan yer.
Şimdi başlasaniz ve ayda iki sayi çevirseniz çabük bitmiş olür.
Tabi Siz daha iyi bilirsiniz ama bü güzel seriyi bizden esirgemeyin lütfan.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,118
Sağolasin üstadim.
DCeased toplam 6 sayi ve aylik olarak yayinlanir. Yani Mister Miracle'e başlamaniz 4 ay sonra mümkün olür. Ki ozamana kadar telif falan yer.
Şimdi başlasaniz ve ayda iki sayi çevirseniz çabük bitmiş olür.
Tabi Siz daha iyi bilirsiniz ama bü güzel seriyi bizden esirgemeyin lütfan.
Çevirisine veya Balonlamasında yardımcı olacak birisini bulursam daha erken bir tarihte başlayabilirim fakat bulamazsam tek başıma idare ettiğim serileri tamamladıktan sonra bakmam gerekecek aksi takdirde kendime çok yüklenmiş olurum fakat not aldım seriyi. Planladığım seriler arasında var.