DCeased #001 (2019)

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
DC evrenine zombileri sokup Marvel Zombileri serisine ufak bir cevap niteliğinde olan güncel bir sayıdır DCeased. İlginç ve sürükleyici bir hikayesi olduğunu düşünmekteyim. Umarım siz de okurken benim kadar çok eğlenirsiniz.

İyi okumalar dilerim...

Scan-1-239.jpg

Özel bir ekleme:

Merhabalar, efendim.

Oldukça uzun bir süre geçti son güncellememden bu yana. Neredeyse iki yıllık bir ara verdim. Kişisel ve teknik pek çok nedenden dolayı güncelleme yapamadım. Kendimi eksik bulduğum konularda tamamlama yönünde ilerledim. Belki biraz daha az fevri ve belki biraz daha bilge bir şekilde döndüm aranıza. Artık tekrar bu yolculuğa çıkmaya hazırım sanırım. Ufak tefek güncellemeler yapacağım gün içinde burada.

Eskisinden çok daha ağır bir şekilde ilerlemeyi düşünüyorum şu anlık. Fakat elbette mümkün olduğunca kaliteli bir şekile sokacağım hazırlayacağım serileri.

Blog üzerinden ilerleme olayına girişmiştim bir dönem. Tekrar bu yola girer miyim bilmiyorum. Burasından ayrı olarak yönetmek istediğim işler olduğu takdirde bu yola da tekrar girişebilirim fakat şu an ilerlemeyi düşündüğüm yolda blog çok da önemli bir adım değil fakat ileride neden olmasın bunun hakkında da güncellemeler de bulunurum.

Bir diğer husus da hazırlayacağım seriler. Aklımda şu anda sadece bir iki seri var uzun bir süredir de uzak kaldığım için ortamdan fazla bir bilgim yok yeni seriler hakkında fakat Türkçeleştirme yoluna girmemi istediğiniz herhangi bir eser varsa bana bildirirseniz bir göz atabilirim. Şahsi olarak bir Thor ve Avengers serisine el atmayı belki birkaç DC serisine el atmayı çok isterim. Telif meselesi konusunda da pek bir bilgim yok bu konuda da bilgilendirirseniz beni çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.​

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Daha fazla kişiye erişebilmek için iki farklı başlık altında açtım konuyu

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
İşin içinde Batman varsa telife takılabilir bu seri. Ayrıca aynı konu için iki farklı başlık açmak kurallara aykırı diye biliyorum.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
İşin içinde Batman varsa telife takılabilir bu seri. Ayrıca aynı konu için iki farklı başlık açmak kurallara aykırı diye biliyorum.
Ben hatırlamıyorum öyle bir şey fakat doğru olabilir yöneticiler bir sorun gördükleri takdirde gerekeni yapacaklarını düşünüyorum seri genel olarak tüm evreni içeren bir seri olduğu için pek sanmıyorum kolay kolay takılacağını resmi bir açıklama olunca gerekeni yaparım

MehmetAliB.

Kıdemli Üye
2 Ağu 2018
106
187
merhaba. Avengers Arena diye 18 sayılık bir seri var. Şu an bulamıyorum ama İlk 4 tanesi Türkçeleştirilerek forumda yayınlanmıştı. konusuyla, hikayesiyle, çizgileriyle harika bir seri. özel seçilmiş on beş kişi var ve sadece bir tanesi hayatta kalacak. Issız bir ada gibi dünyadan soyutlanmış coğrafyada herkesin birbiriyle rakip olduğu bir anlamda büyük bir düello. seri alışılmış Marvel kahramanlarının dışında ve daha genç kahramanları barındırıyor.
foruma kazandırırsanız sevinirim

Pardon çarpışanların sayısı on altıymış

Son düzenleme:

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
merhaba. Avengers Arena diye 18 sayılık bir seri var. Şu an bulamıyorum ama İlk 4 tanesi Türkçeleştirilerek forumda yayınlanmıştı. konusuyla, hikayesiyle, çizgileriyle harika bir seri. özel seçilmiş on beş kişi var ve sadece bir tanesi hayatta kalacak. Issız bir ada gibi dünyadan soyutlanmış coğrafyada herkesin birbiriyle rakip olduğu bir anlamda büyük bir düello. seri alışılmış Marvel kahramanlarının dışında ve daha genç kahramanları barındırıyor.
foruma kazandırırsanız sevinirim

Pardon çarpışanların sayısı on altıymış

bi göz atacağım

Hakan m

Yeni Üye
13 Ağu 2015
46
53
Gei donüşünüze çok sevindim.
Şü an için en beklenen seri, yeni çikan DC’s Year Of The Villain'dir.
Mister Miracle 2018 yilinin en iyi serisi.
Black Bolt son zamanlarda Marvel'in çikardiği en ğüzel çizgiroman'dan biri.
Seçim sizin.

SPIDERWEBS

Çeviri & Balonlama
31 Eki 2014
649
4,126
Gei donüşünüze çok sevindim.
Şü an için en beklenen seri, yeni çikan DC’s Year Of The Villain'dir.
Mister Miracle 2018 yilinin en iyi serisi.
Black Bolt son zamanlarda Marvel'in çikardiği en ğüzel çizgiroman'dan biri.
Seçim sizin.
bahsettiğiniz tüm serilere bakacağım