Peter Parker: Spider-Man (Completed)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Bu seri Spiderman adıyla yayınlanan serinin isim değiştirerek yayınlanmaya başlayan devamıdır (Spiderman serisi için : http://www.cizgidiyari.com/forum/spider-man/60826-spiderman-completed.html) , bu yüzden serinin ilk bölümü 75. sayıdan başlar 98. sayıda sonlanır. İkinci bölümü ise 57 sayı sürüp 1999 ve 2003 yılları arasında yayınlanıp yerini The Spectacular Spiderman'in ikinci bölümüne bırakır.

51585-9142-68478-1-peter-parker-spider_super.jpg

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,765
İstanbul
Sevgili cobra yine kusursuz ve eksiksiz sunumlarına devam ediyor.

Bu seriyi de eksiksiz ve kendimize ait linklerle takip edebilmemizi sağladığın için sonsuz teşekkürler.

Özellikle son sayılarda, başta çizerler olmak üzere yaratım ekibi sıkça değişmiş. Sebebini bilmiyorum elbette. Pazarlama statejisi olabilir, değişik nedenlerle zorunluluk olabilir, vs... Ancak bu kadar sık değişim örneğin bende çok iyi etki bırakmıyor. Hele çizgiler arasında radikal farklar varsa. Öykülere göz atmak lazım elbette. Rahat bir zamanımda birkaç sayıyı okuyacağım.

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Sevgili Cobra, Marvel ve ya Dc Comics gibi Amerikan yayınlarını pek sevmememe rağmen, Spider Man'e karşı bir sempatim daima olmuştur. Ezik bir gençten, okulda daima itilip kakılan, Flash tarafından darp edilen, Mary Jane ve Gwen Stacy'e âşık olmasına rağmen açılamayan o pısırık halinden o kendine güvenen, atılımcı, maceraperest bir kişiliğe dönüşmesini hep sevmişimdir. Bu eşsiz paylaşım için tekrar teşekkür ederim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Bu serinin bir çok sayısı Arka Bahçe yayınlarınca Türkçe olarak basıldı.
Gördükçe hatırlıyorum.
Paylaşım için teşekkürler.