Ultimate Spiderman 160 (Son Sayı - Örümcek Adam'ın Ölümü)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
001c2272_medium.jpeg

Ultimate Spider-Man #160 (2011)
English | 37 pages | CBR | 26.4MB

Mark Paniccia (Marvel Kıdemli Editör): “10 sene önce, Brian Bendis ve Mark Millar, Ultimate Universe’ü başlatarak insanların süper kahramanlara olan bakışını değiştirdiler. ‘Death of Spider-Man’ (Örümcek Adam’ın Ölümü) ile ikisi yine aynı şeyi başardılar, çok büyük bir hikaye yarattılar ve bu hayranları arasında yankılanacak.” “Ama Peter’ın ölümü büyük planlarının henüz sonunu işaret etmiyor—heyecanla okuyacağınız çizgi romanlardan birisinin hikayesinin başlangıcı.”

Axel Alonso (Marvel Entertainment Genel Yayın Yönetmeni): “Asla Örümcek Adam’sız, Peter Parker’sız bir dünya görmedik. Bu sebeple ölümü Ultimate Comics Evreninde önemli bir olay ve bunun nasıl her şeyi hızlı bir şekilde değiştireceğini göreceğiz. Okuyucular için bu yeni bir şey olacak… ve şaşırtıcı olacak çünkü Ultimate Spider-Man #160 ve Ultimate Comics Fallout setlerinde yaşanacaklar ile çok daha büyük bir hikayenin temeli atılıyor.”

Konuyla ilgili yorumlar ve tartışmalar için: http://www.cizgidiyari.com/forum/duyurular/37955-orumcek-adamin-olumu.html#post126355

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
ölüm yeni başlangıçmı olacak-ki öyle sanıyorum Türkiyede olsaydı örümcek adamın oğlu olarak babasının intikamını almaya çalışan yeni bir seri olarak karşımızda görürdük.zamana bırakalım bakalım neler olacak:)

grreenman

Çeviri & Balonlama
29 Eki 2009
282
410
Macera için teşekkürler Darkness, torrent sitelerinde bulamamıştım, iyi oldu, bakalım nasıl bir son tasarlamışlar..

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
çok sağol...örümceğin ölümünü duyunca şok olmuştum...okuyalım bakalım..kahramana yaraşır bir ölüm mü yapmışlar görelim..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Allah Allah ben kaçırmışım nasılsa bunu???? bendende beklenmez ki???
Kötü çevirili vardı onu okumadan kapatmıştım yarım ingilizcemle idare etmiştim .. sağolasın hemşerim..