Sony Ringo Sayı 01 - Çato'nun Savaş Davulları

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
0m0.jpg
untitled61.jpg

Link:

Tam Macera.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Hiç okumamıştım,şimdi okuyacağım.
Bu arada son günlerdeki çalışmalarınız
nitelik ve nicelik olarak göz kamaştırıyor,
ellerinize sağlık sevgili Kaptan.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Suat Yalaz ustanın avrupa maceralarının bir yadigarı bize Sony Ringo.

Güzel bir maceraymış, hem de renkli.

Harika paylaşımın için sağol sevgili dostum.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Charles%20Bronson.jpg

Suat Yalaz'ın bu macera çizimine etkin esin kaynaklarından bir bu film olsa gerek.Ne dersiniz benziyor mu?

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Çato'nun nereden uyarlandığı belli oldu.
Sony Ringo ise Jack Diamond (Acar Jak) ve Jerry Spring karışımı olmuş.
Acar Jack'in de bir köperği var.
İçinde çok klişe barındıran bir çizgi roman.
Hiç tarzım olmamasına karşın arayıpta bulunamayacaklardan olduğundan okudum.
Teşekkürler.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Suat Yalaz Türk tarihinden sonra Amerikan tarihine de el atmış demek zamanında.Teşekkürler Vefalı abi,emeğinize sağlık:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,486
Güzel bir Çizgi Roman Suat YALAZ imzalı olunca bir ayrı yeri var zaten, teşekkürler yükleme için.

Sizden ricam her iki kitabı başka bir yükleme sitesine yükleyebilirmisiniz, bir türlü indiremedim. Her yerden indirebilen ben Türk sitesinden iniremiyorum.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Güzel bir Çizgi Roman Suat YALAZ imzalı olunca bir ayrı yeri var zaten, teşekkürler yükleme için.

Sizden ricam her iki kitabı başka bir yükleme sitesine yükleyebilirmisiniz, bir türlü indiremedim. Her yerden indirebilen ben Türk sitesinden iniremiyorum.

Sevgili gandor link yenilendi.

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v2ISW6wCxXk#t=0

Değerli Vefalı üstadım. Ellerin dert görmesin. Bu konuyu 22,04,2012 de açmıştım. http://www.cizgidiyari.com/forum/fo...yalazin-kizilderili-kahramani-cato-chato.html Linkini veriyorum tıkladığınızda görürsünüz, sanırım sitede yeni olduğum için kimse inanmamıştı. O yüzden konu arada kaynayıp gitmişti. Bu eseri gün yüzüne çıkardığın için ellerin dert görmesin. ÇG ile filmin hikayesi bire bir aynı. Üstadın senaryosuna sadık kalınarak film çevrilmişti. Kahramanımız eşine tecavüz ederk öldüren insanları kendi yöntemiyle acımasızca öldürüyordu. En beğendiğim sahne ise engerek yılanını düşmanın yüzüne atarak öldürmesiydi. Filimdeki başarılı oyunu ile Charles Bronsonun oyunculuğuna diyecek yok,tu. Çatoyu o kadar çok sevmiştimki dikkat ederseniz avatarımdaki kahramanda Çatodur. İnşaallah Çatonun tüm serisini ayrı bir başlık altında arşivde görmek isterim. Vefalı dostum Çato sayesinde pazar günüme neşe içine neşe kattın. Yeni paylaşımlarını görmek umuduyla esen kal...

Son düzenleme:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Suat Yalaz'dan nakış nakış işlenerek yapılan bir Western ustadımız döktürmüş Teşekkürler Vefalı abim ellerine sağlık

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Bu güzelim renkli maceraları göremedik. Link kırık.:)
Yenileyecek arkadaşa şimdiden teşekkürler.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,795
4,720
Sayın vefalı ;

Bilmediğim bir çizgi roman daha.

Emeğinize ve paylaşım isteğinize teşekkür ederim.