Barbar Conan'ın Bir Macerası by Hakan ALPİN

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,643
Kasımpaşa
Derlemeci, kolleksiyoner, çizer ve yazar dostumuz sevgili Hakan ALPİN'den bir sayfalık Conan Macerası...
Alfa Yayınları Tam Maceralı koleksiyon dizisi 130. sayıda yayınlanmış...
Tarih yok ama yayınlanma tarihine göre 87-88 olabilir.
Çok zevkli...
İyi okumalar!..
Bizden kaçmaz...

s_per_cilt_024.jpg

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
1985 olmalı :) Yüzbaşı Volkan ekibine katılmadan önceki dönemdeydi sanki.. Çok teşekkürler :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,993
Çizgilerin tarihi mizahla kesişmiş,güzel de olmuş.Çizen ve paylaşan dostlara teşekkürler...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,398
İzmir
Değerli Hakan Alpin'i, İstanbul'da üniversite eğitimi aldığı yıllardan beri tanırım. Şahsen hiç karşılaşmadık, ama onun ve ekibinin tüm eserlerini bir dönem okumuştum. Hatta, çıkardıkları bir dergi vardı, bilmem hatırlar mısınız? Darkwood Sakinleri isminde... O derginin bir sayısında, hangi sayısı olduğunu hatırlamıyorum, benimde bir yazım ve çizmiş olduğum resim yayımlanmıştı. Değerli Hakan Alpin o sayıyı bana hediye olarak göndermişti hiç unutmam. Buradan değerli dostumuzu tekrar selamlıyorum.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Sevgili Dindar Diker, övgü dolu sözlerin ve güzel hatırlatmaların için teşekkürler.. Darkwood Sakinleri Çizgiroman Kültürü Dergisi'nde emeği olan pek çok arkadaş olmuştu. Bunlardan bir kısmının çizgi dünyasındaki ilk eserlerine ev sahipliği yapmıştı bu dergi. Çizgi dostlarının bir kısmı ise, sonraki yıllarda değişik yayınlarda önemli görevler alarak sayısız yazıya ve etkinliğe imza attı. Tüm bunların hepsi Darkwood Sakinleri'nin gurur kaynağıdır :)