Hey Gidi Günler! (2)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
İkinci parti resimler aşağıda. Umarım beğenirsiniz.

Antalya Mazı Dağı buluşması. Antalya'ya yolunuz düşerse Mazı Dağı'na mutlaka gidin. Manzara harikadır.

Daltas Leodros'u nasıl korkuttuysa, çocuk bir daha toplantıya gelmedi.

Bir Tophane buluşması.

(Ayıptır söylemesi) Etiler, Aksu Köftecisi buluşması. (O saatte neden güneş gözlüğü taktığımı merak edenlere not: Şaşılığımı gizlemeye çalıştığım yalan... O gözlük numaralı, hava karardı diye çıkarıp cebime koyamıyorum.)

"Çek abimle resmimi!"

Daltas Saraçoğlu Parkı'ndaki bir buluşmaya geliyor. Ondaki "komando endamı" Teks'te bile yoktur be!...

Aha, bu da Hakan Sait'in aynı buluşmaya gelişi... Sululuğa bakar mısınız? Birader sende harbiden bir disiplin sorunu var ha!...

Hemen peşpeşe geldi diye bu resmi aynı buluşmadan sanmayın. Kıyafetlere bakarsanız zamanın farklı olduğunu anlar, Hakan Sait'teki disiplin sorununun aynen sürdüğünü görürsünüz.

Bir Düzlerçamı buluşması. Tuborg yazılarını, reklam olmasın diye ben sansürledim.

file

Aslan abim...

file

O alimiyon çaydanlık artık Karadeniz sahilinde hizmet veriyor.

file

O günün konusu Sözcü'nün arka sayfasında gördüğünüz haberdi. Özet olarak haberi şöyle yorumladık:

Murtaza5: "Ben çok olumlu karşılıyor ve Sözcü gazetesini kutluyorum. Gazeteler, toplum için örnek teşkil etmesi gereken bu tarz haberlere daha çok yer vermeli."

Daltas: "39 tane dangalak kadınla evleneceğine, doğru dürüst 3 tane alsan yeter."

Hakan Sait: "La bu herif, her piknikte 4-5 tanesini kaybediyordur ha!"

Hadon: "Çok yanlış buluyorum." (Alakasız bir not: Karım ara sıra siteye göz atıyor.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Resimleri yazıları ile süslemeniz aradaki balonlanmış fotograflar ile fotoroman tarzında bir anlatım olmuş.
Çok beğendim, selam olsun size.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Altıncı fotoğrafta Daltas üstadın simetrisi de var.
Onbirinci fotoğrafta ayrıntıya bakınca bu dünyaya yer işgal etmek için değil şöyle bir köşeye kıvrılmış, paylaşmak için gelmiş bir dervişi görüyorum adeta. İ
Son fotoğraf ise acısıyla tatlısıyla hayatlarımızın kesiştiği durumları anlatıyor.
Üstadım, her kare çok anlamlı bu 'seri'de.
Tekrar yaşama şansımız yok ama tekrar görüp düşünme şansı verdiniz, sağolun, var olun.
Bu arada, önceki gün birkaç saatliğine Antalya'daydım, üstatlarımı arama şansım olmadı, bir dahaki sefere inşallah, selamlar, sevgiler, saygılar...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Harika
İnsanlar
Topluluğu... Kısaca HİT diyelim.:)
ALEMİYON çaydanlık epey tecrübeli görünüyor.:D
Çayda dem, masada kıdem muhabbeti olmuş.
En köyü gününüz böyle olsun.:)