Hey Gidi Günler! (1)

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Hadon arşivinden "hayali cihan değer" resimler... On ikişerli 4 ayrı başlık halinde. Bir kısmı daha önce paylaşılmıştı ama yaşanan o büyük krizde hemen hepsi silinmiş. Bir çizgi roman sitesinin üyeleri olarak hepimiz resimlere bakmayı seviyoruz.

Umarım beğenirsiniz.

file

Antalya Soğuksu'da... Soldan sağa: Hadon, Hakan Sait ve Daltas. (H.Sait'in dandik telefonundan.)

file

Antalya Çakırlar'da kahvaltı. Soldan sağa: Daltas, Hadon, Murtaza5. (H.Sait en dandik telefonu ile çekmişti.)

file

İstanbul buluşmasında kahvaltı. Soldan sağa: Leodros, Babası Murtaza5 ve Direnc11.

file

Aynı yerden Bendeniz Hadon'un eklendiği ikinci kare.

file

İstanbul buluşmasında Büyülü Tükkan. "Takkesi düşmüş", kadın dergisi okuyan şahıs kimdi hatırlayamadım.

file

Aynı yerden, gergin bir an... Değerli üstad Devrim Kunter Seyfettin Efendileri imzalamıştı.

file

Murtaza5 "Taa Antalya'dan geldik, kazık yemeyelim, aman imzayı doğru attıralım," diye üstadı yakından izliyor.

file

Yorumsuz.

file

Büyülü Tükkan'ın yakışıklı gençleri. Soldan sağa: Bayx, Hacılı, Profesör ve göbek farkıyla kazanan Murtaza5.

file

İstanbul buluşmasında Teras Kafe aşaması (İkinci evre). Dikkat edin, harbiden gülen bir Yeryüzü, bir de Bayx var...

file

İstanbul buluşmasında sahaf gezme aşaması. (Üçüncü evre) Soldan sağa: Murat Aral, Profesör ve Melih41. (Bildiğim kadarıyla hiçbiri Arap değil...)

file

Karenin solundaki o tehditkâr kol Bayx'e ait. Etkilerini, karşısındaki Murtaza5, Savok ve Direnc11'in yüz ifadelerinde görebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Harika!
Diyar dostlarımın (bir kısmıyla da olsa) gıyabında tanışmış oldum.

Memnun oldum efendim!

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Resimli paylaşımları çok beğenerek takip ediyorum.
Böylelikle ülkemizin dört bir yanındaki dostlarımızın simalarını da görmüş oluyoruz.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Sahiden "Hey Gidi Günler" diyecek kadar zamanı geride bıraktık ve anı biriktirdik.

Yenilenmiş resimler için teşekkürler, Adil üstadım. Ama keşke son resmi koymayaydın. :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,669
İstanbul
Hadon üstadımın o hoş anlatımıyla açtığı konunun tüm görsellerini yeniledim. Unutulmaması gereken anılar ve insanlar var. Çizgi Diyarı tarihinin önemli parçaları bunlar. Fırsat buldukça bu şekilde kaybolan resimleri yenilemeye çalışacağım.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,984
314,886
Geçmiş zaman olur ki hayali cihan değer,
İnsanın geçmişte yaşadığı öyle güzel günleri vardır ki,
bunları hatırlayıp düşündüğünde o anları tekrar yaşamak istermişçesine iç geçirir,
o günlerin dünya değerinde yaşanmış günler olduğunu düşünür.
direnç11 bu güzel süpriz için teşekkür ederim.