Seksenler Dizisi

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Çocukluk ve delikanlılık yıllarımı hatırlattı bana :). Salı günleri TRT 1 de saat 19:50 de. Bence kaçırmayın izleyin. 2. bölümde hoş bir sürprizde vardı. Bakalım seyredip dikkat eden olmuş mu ? :)

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Sevgili dostum, sen hangisini kastediyorsun anlayamadım ama bana bir çok sürpriz vardı.
Ah o kömürleri taşırken gözümde ne kadar da büyürdü. Taşı taşı bitmez.
Şaka bir yana, en çok sevdiği kıza sevdiğini söyleyememesi hoştu. Kim bilir kaç aşk başlayamadan bitmiştir?

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Güngör Ağabey onlar elbetteki bir zamanlar hepimizin yaşadıklarının ufak bir özeti benim bahsettiğim çizgi romanla ilgili bir sürprizdi :)

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,540
İki adet tommiks cldi vardı.
Çok hoş bir dizi olmuş.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Evet abi kesinlikle harika bir dizi olduğunu söylemem gerekir. Özellikle artık tv seyretmediğim halde bu diziyi çok sevdim.
Ben o seksenlerin sonlarına denk gelsemde orda ki çoğu şeyi bizzat yaşadığım için ara ara benimde kendi anılarım aklıma gelir hep. Ayrıca o Çağatay'ın okuduğu 80 li yıllara damgasını vuran çizgiromanı bende gördüm ama hangisi olduğunu bilmiyorum. Bir de salonda duvarın üstünde Çiko'nun ne işi var yav :d
Kesinlikle tavsiye ediyorum çok güzel bir dizi.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Evet 2 adet eski Tommiks yatağın başucunda duruyordu :). Abuk sabuk onlarca dizinin arasında bu dizi inşallah uzun ömürlü olur, epeyce bir zamandır ilk defa bir dizi izliyorum tv de.