Zagor'un sır gibi sakladığı sırrı!!!

kudretsabancı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
3 May 2011
1,245
34,808
Yıllarca Darkwood'da yaşıyorum dedi... Doğru mu?
Nerden para kazanıyor?
Aslında ne iş yapıyor, nerde çalışıyor?
Çiko'yu kulübede tek bırakıp bırakıp nereye kayboluyor?
Türk mü?
Drunky Duck, aslında bir göz boyama mı? Zagor efendi bataklığın dibinde yaşıyorsa nerde ne oluyor nasıl anında öğreniyor? Yoksa cep telefonu, mail adresi, WhatsApp, internet filan mı kullanıyor???

İşte Zagor efendi sonunda kendi kendini ele verdi!!!
İfşa ediyorum!!!
İnanmayan kendi gözleriyle görsün;

VARAN 1 !!!

wu0ze8.jpg

VARAN 2 !!!

1i1jwz.jpg

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,310

Galiba ek iş olarak "fare zehiri" de satıyor! Ürüne kendi adını verecek kadar da özgüveni var!

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,310

Ayriyeten fırsat bulduğu zamanlarda İzmir'de DJ'lik yapmaktadır, üstelik nasıl zaman bulduysa tıp fakültesini bitirip beyin cerrahisi dalında ihtisas bile yapmış.(Çiko, sen daha uyu!)

file

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
İnanmayın!..
Bütün bunlar illuminati örgütünün işleri...
Zagor iyilik adına savaşır...
Zagor Te-nay adamı fena pataklar...
Samsun'dan bildiriyom...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,984
denize sıfır
En son görüştüğümüzde sarı taşlardan birkaç çuval biriktirdiğini, emlak işine gireceğini söylemişti. Darkwood'u organize sanayiye çevirecekmiş.:)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Zagor, Hellingen'den sonra dağıldı.
Bu hareketler normal.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,704
3-5 kitap satışından zaten alıyordu. O parayla sanayi kurdu. Bunu gören Çiko bile devreye girdi. İki kurnaz zaman zaman diğer kahramanlardan bile istifade ettiler. Şimdi de renkli hayat sürüyorlar vesselam. Kıskanmayın, çatlarsınız.:)

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,818
Fatih İstanbul
Yıllarca Darkwood'un sivrisinekli bataklığında oturup, pantalonun kıçına yama üstüne yama yap...

Bu işler böyledir zaten.
Meşhur oldun mu önce ismini marka olarak tescil ettirirsin,sonra da franchisingden gelsin paracıklar.:80:

Aslında benim tavsiyem, kankası Tonga'yı bile tongaya düşüren ışınlanma numarasını sahnelere taşıması olur.
David Copperfield bile eline su dökemez.
Ama sakın ham çökelek Atilla Taş'ı gösteriye çağırmasın.Tüm incelikleri dünya aleme ifşa eder valla.:Ğ

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,541
Şimdi tam sırası Zagor! Eğer maliye ile ilgili sorunların varsa ödenmemiş borç falan.
Bak tam sırası yapılandırma çıktı. Öde kurtul!:))))))

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Hepsi bir yere kadar kabul edilebilir ama bataklıktaki kulübede aşağıdaki pijamayla yatmaya kalkarsa ben o kulübeyi terkederim :D