Çocuklarının Çizimlerini Animeye Dönüştürüyor!

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bizim zamanımızda da değerli büyüklerimiz animeye dönüştürme konusunda çok çaba sarfettiler bir nevi çizgi roman yasağı koyarak bir de arkadaş yani samimi olarak söylüyorum okulda başarılısın hatta neredeyse her sene okul birincisi olmuşsun zayıf yok takdir getirirsin gene de yaranamazsın TEKSAS , TOMMİKS başka bir şey yok eleştirileri.Bizim ebeveynler gerçekten çok katıydılar bu konuda.Zamanın zararsız bir eğlencesini aşağılayanlara inat yıllarca biriktirdim elimde her halde şimdi bir 5000 e yakın , Çocuk dergisi , mizah dergisi , çizgi roman vardır diye tahmin ediyorum inadına okuyorum gıcıklığına TEKSAS , TOMMİKS , inadına MASKELİ KADIN.Ölene kadar da okuyacağım mezarıma vasiyet edeceğim bir iki tane TEKSAS , TOMMİKS koysunlar.Yaşımız başımız geçti hala çocuk kitabı olarak ele alınmaz mı en çokta ona bozuluyorum.Teksas - Tommiks buyrun bir macerasını da siz yazın görelim siz çizin okuyalım.Geçmişe inat geleceğe kanaat almaya devam halada alıyorum almayada devam edeceğim.En son bu hafta 130 TL lik sipariş verdim.İnadına çizgi roman şahsi meselem yok gıcıklık olsun bu da benim geçmişe okkalı bir sitemim olsun.Sinir düzeyi sınırı aşan yazı için kusura bakmayın iyileşmeyen kronik yaralarımdan biridir.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Üstadım vallahi gözünüzden kaçmamış çocuk dergisi özellikle Milliyet Çocukları topluyorum bir hayli full oldu 1979_1980-1981-1982-1983 full bitti ,1984 çok az kaldı yine 1978 de bitmek üzere 1977 az kaldı.Gerçekten hayli para harcadım ama samimiyetle gözüm görmüyor Bence değer elimden geldiğince paylaşmak lazım çok yeteneklisiniz gerçektende tebrikler şaşırdım burası çizgi diyarı burdan çıkış yok.Çocuk dergileri benim platonik aşkım vazgeçemem ölene kadar devam ederim.1983 yılından eksik kalan 10 sayıyı taradık düzenlemesi kaldı bu hafta geriye kalanların taramasını yapıp fulleyecegiz düzenleme konusunu bilmiyoruz nasıl yapacağız taramalar bitsin bakalım bir sezonu bitirelim sozumuzu tutalimda.Saygılarımızla.

Son düzenleme: