Evrim Teorisi Kanıtlandı; Batman, Drakula Oldu.

12 Şub 2010
15,006
543,774
GZT0002134-0684.jpg

GZT0002134-0681.jpg

GZT0002134-0673.jpg

Başlığa asparagas mı dediniz:)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,323

Siz haklısınız galiba "profesör" üstadım, başlık asparagas gibi duruyor. Merak edip sinema veritabanına şöyle bir baktım, Yarasa Adam'la uzaktan yakından ilgili 200 kadar film varmış, çok azı 80'lere ait, hiçbirisi bu filmle benzerlik göstermiyor. Zaten Alison Begg diye çok az filmde çalışmış bir yönetmen yardımcısı var, arada tek bir filmde de önemsiz bir rolde gözükmüş. Kolaj çalışması Fırt'ın "Yavrunuzun Sayfası"ndaki çalışmaları andırıyor. Belki Yarasa Adam'ı gazetenin ressamlarından biri çizdi. Resim aramasında da benzer bir afiş resmi çıkmadı. Evet, evet kesinlikle asparagas. 1980'lerde tiraj almak isteyen gazeteler kısmen de olsa "Tan" gazetesine benzemeye çalışırlardı. Not: Bir de Danimarka dergilerinde dekolte resimleri çıkan bir "Alison Begg" varmış. Ama fotoğrafını bulamadım.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Bu haberi (!) yazan kimse haber uydurmanın Türkçe karşılığına çok güzel örnek vermiş. Galiba Batman ismini duymuş ve bu resmi bir yerden bulmuş. Resimdeki hatunun memeler fora, arka sayfa güzelleri o dönemde moda. Ee birazda ingilizce var adamda. Batman = yarasa adam. Kalanını da uydur gitsin, google mu var sorup soruştursun!

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
224
1,035

Merak edip sinema veritabanına şöyle bir baktım, Yarasa Adam'la uzaktan yakından ilgili 200 kadar film varmış, çok azı 80'lere ait, hiçbirisi bu filmle benzerlik göstermiyor. Zaten Alison Begg diye çok az filmde çalışmış bir yönetmen yardımcısı var, arada tek bir filmde de önemsiz bir rolde gözükmüş. [...] Bir de Danimarka dergilerinde dekolte resimleri çıkan bir "Alison Begg" varmış. Ama fotoğrafını bulamadım.

IMDb iki farklı kişiyi aynı kişi gibi sunuyor: 1978'deki erotik filmde oynamış Alison Begg ile 1990lardaki yönetmen yardımcısı Alison Begg aynı isim taşıyan farklı kişiler. Haluk abinin paylaştığı gazete fotosundaki Alison Begg, erotik filmde oynamış olanı. Kendisi esasen bir foto-model. Vintage Erotica Forums içinde Alison Begg diye arama yaparsanız dönemin erotik dergilerinde yayınlanmış çok sayıda fotosu geliyor, iyice aranırsa Batmanli foto bile orada bulunabilir belki ama site mebzul miktarda 18+ ilan, vb içerdiğinden şahsen sitede uzun süre kalmayı pek terc,h etmedim.

Ekli dosyalar

• 80324_AlisonBegg1_123_111lo.jpg
    80324_AlisonBegg1_123_111lo.jpg
    97.1 KB · Görüntü: 14
Son düzenleme: