'Toptancı sebze hali, Erman Toroğlu''

mahyana

Yeni Üye
4 Mar 2015
6
7
"Toptancı sebze hali, Erman Toroğlu"

dc47zkytltwkywrqd.jpg

Son düzenleme:

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,122
'Toptancı sebze, hali Erman Toroğlu''

İtalyan Çizgi Romanının yaşayan efsanesi, 2017 yılında 69cu yılını kutlayacak olan bir çizgi roman kahramanı, 30 yaş üstü kişilerin hayatında önemli bir yer edinmiş gerek İtalya gerek Türkiye ve tüm Dünya'da en çok bilinen ve takip edilen üstat hali Erman Toroğlu'nun nadir fotoğrafı için çok teşekkürler :)

mahyana

Yeni Üye
4 Mar 2015
6
7
İtalyan Çizgi Romanının yaşayan efsanesi, 2017 yılında 69cu yılını kutlayacak olan bir çizgi roman kahramanı, 30 yaş üstü kişilerin hayatında önemli bir yer edinmiş gerek İtalya gerek Türkiye ve tüm Dünya'da en çok bilinen ve takip edilen üstat hali Erman Toroğlu'nun nadir fotoğrafı için çok teşekkürler bir yerimle gülüyorum nejat acemiyim dalga gecicegine yardımcı olsaydın daha iyi degilmiydi

Nejat

Guest
5 Şub 2016
320
3,122
İtalyan Çizgi Romanının yaşayan efsanesi, 2017 yılında 69cu yılını kutlayacak olan bir çizgi roman kahramanı, 30 yaş üstü kişilerin hayatında önemli bir yer edinmiş gerek İtalya gerek Türkiye ve tüm Dünya'da en çok bilinen ve takip edilen üstat hali Erman Toroğlu'nun nadir fotoğrafı için çok teşekkürler bir yerimle gülüyorum nejat acemiyim dalga gecicegine yardımcı olsaydın daha iyi degilmiydi

Virgülü cümlenin neresine koymalıyım diye sordun da, yardım etmedim mi ?

Konuyu nereye açmalıyım diye sordun da, yardım etmedim mi ?