Mom I'm Fine (Bir fotomontaj denemesi)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Mom I'm Fine (Anne Ben İyiyim)
Bir Instagram Fenomenine
Fotomontaj Denemesi

Bu fotomontajın benzerlerini "bobiler.org"dakiler mutlaka yapacaklardır (onların tarzı), bu kez onlardan önce davranayım dedim, bu monteyi yapmaktan kendimi alamadım. Jonathan Quinonez adında bir genç dünyayı geziyor, her gittiği yerde Mom I'm Fine (Anne Ben İyiyim) pankartıyla çektiği fotoğrafı Instagram'a koyuyormuş. Bunu yaparken bir fenomen olmuş. 15.000 takipçisi varmış. Benim montenin esprisi tarz olarak biraz da Mad mizah dergisinin eski esprilerine benzedi. Soğuk bir espri oldu ama bu vatandaşı da biraz şımarık bulduğumu söylemeliyim. Haberi önce bizim gazetelerden birinde görmüştüm, ama sonra tekrar bulamadım. Ben de haberi yabancı bir kaynaktan (dailymail.co.uk) aktardım. Kendi montemi en başa koydum. Photoshop'ta usta olmadığımı daha önce birkaç kez söylemiştim.

mom_I_m_fine1.jpg

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Gıcık olduğum bu adam için bir monte de ben hazırladım. Shining filmindeki elinde balta olan Jack Nickholson montesi yapacaktım da, uygun resim bulamadım. Bu da fena olmadı. Tabi berbat photoshop kullanıcısı olduğumu bir kenara koyarsak :)