Zagor vs Orhan Baba

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Zagor, Orhan Baba'nın Helingen ile görüştüğünü duyar ve "Düşmanımın dostu düşmanımdır." kaidesiyle Orhan baba'nın ifadesini almaya gider. Orhan baba'nın karşısına dikilen Zagor'un yapacağı bellidir. Bu yüzden Orhan Baba kelime-i şehadet getirir. O anda Ertekin47 elinde teyple sahneye çıkar ve "Hatasız kul olmaz" şarkısını çalar.
www.youtube.com/watch?v=V5eDrmbTwAI
Zagor kendinden geçer ve "Bu güzel sözleri söyleyen bir insan kötü olamaz!" der ve Orhan Baba'ya "Neden Helingen'le görüşüyorsun o zaman?!" der. Orhan Baba'nın cevabı manalıdır: "Evladım, Helingen yanıma geldi, 'Batsın bu dünya, bitsin bu rüya, kazansın kötülük kainatta!'dedi, ben de dedim 'Benim bu sözlerim dünyaya değil, bu güzel dünyayı bozmak isteyenleredir.' ve bir kaç sözle ikna ettim. Bu arada ondan sonra gelen Süpermayk da imana geldi, sırada Baron Rokasi var, anladın mı evladım." Zagor özür diler, Orhan Baba "Berhudar ol!" der, ama Zagor ertekin47'ye karşı mesafeli davranır, çünkü ilerde araların da bir olay geçeceğini sezer ve Zagor'un altıncı hissi hiçbir zaman onu yanıltmaz... Zagor vs Ertekin47 çok yakında!!.. :d

Moderatör tarafında düzenlendi:

makay

Yeni Üye
28 Eki 2011
2
1
Devamı gelmedi, merakla bekliyoruz!

Moderatör tarafında düzenlendi: