Bu Hastalığı Bana Bulaştırana Lanet...

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Lanet okumuyorum, tam tersine Gürsel İleri arkadaşıma teşekkür ediyorum. Sonunda ben de yağlı boya resim yapmaya başladım... Daha bitmeden fotosunu sizinle paylaşayım dedim... Boyalar çok uğraştırsa da zevkli bir olay nitekim...:)

fotoraf0618001.jpg

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Yaa şimdi ne alaka diyeceksin de o resim ütü masasını üzerinde mi duruyor? Eğer öyleyse ve evde normal bir bayan varsa yandın :), sanat manat dinlemez fena yapar :Ğ. Bu arada Gürsel İleri arkadaşımızın güzel şeylere vesile olması da ayrı bir güzellik, devam et :)

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Evet ütü masası... Bu mesajı yazdığma göre hala hayattayım...:)

alasur

Aktif Üye
7 Haz 2011
329
155
Bende bir ara denemiştim

hele at resmi yapmak...asla becerememiştim :(

hep büyük bir köpeği andırırdı ...:D

sen epey iyi imişşsin yinede .
sadece ön ayakların olduğu taraf diğer yerlerle daha orantılı olmalı idi galiba ...

amaaan desene hiç değilse köpeğe benzemiyor ;)

kolay gelsin

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Bende bir ara denemiştim

sadece ön ayakların olduğu taraf diğer yerlerle daha orantılı olmalı idi galiba ...

kolay gelsin

orantısızlık perspektifften kaynaklanıyor bitince daha şekilli olacak, bundan emin olabilirsin...teşekkürler..:)

spikespiegel

Aktif Üye
10 Şub 2012
265
279
ankara
Bende bir ara denemiştim

kolay gelsin

enger 66 ne yapsın poz verecek atı bulduda omu reddetti sanki:)

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Ben bir tek Cin Ali çizebiliyorum,zaten Orta 1 de resimden ikmale kalmıştım da sonunda Ö.k.k ile (öğretmenler kurulu kararı ile) geçmiştim. -biz Ö.k.k.yı ''Öküz,Kalacaktın Kurtardık''olarak açardık.
Sevgili kardeşim benim o ucubelere bakınca senin resmin sanki Rembrand'ın elinden çıkmış gibi,eline sağlık,nasıl olsa bitince de görürüz.En iyi geceler dilerim.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
sevgili enger66 böyle güzel bir olaya vesile olmak beni çok mutlu etti :) sana sanat hayatında başarılar... umarım sergini de görürüz... :24: :88:

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Ben bir tek Cin Ali çizebiliyorum,zaten Orta 1 de resimden ikmale kalmıştım da sonunda Ö.k.k ile (öğretmenler kurulu kararı ile) geçmiştim. -biz Ö.k.k.yı ''Öküz,Kalacaktın Kurtardık''olarak açardık.
Sevgili kardeşim benim o ucubelere bakınca senin resmin sanki Rembrand'ın elinden çıkmış gibi,eline sağlık,nasıl olsa bitince de görürüz.En iyi geceler dilerim.

Teşekkür ederim, aslında insanın elindeki en büyük yetenek hayat denilen şeyle mücadele edebilmesidir... Gerisi boş...:)

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
"aslında insanın elindeki en büyük yetenek hayat denilen şeyle mücadele edebilmesidir... Gerisi boş..."

ehh... bu sözden sonra da başka ne söylense boş... yürekten katılıyorum...

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Boyalar uğraştırsa da sonuç iyi gibi oldu... Yarın sabah ilk işim paspartulu bir çerçeve giydirmek olacak...:)

Son düzenleme: