Yaptığım altyapı müzikleri (Beat)

mystére

Kıdemli Üye
3 Eyl 2010
119
8
Arkadaşlar bir süredir altyapı müziği yapımıyla uğraşıyorum. Yaptığım altyapı müziklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz:

En son yaptığım:

Yorumlarınızı alayım.

Son düzenleme:

mystére

Kıdemli Üye
3 Eyl 2010
119
8
Yorum için teşekkürler.Evet beste yapıyorum :D (Sanırım bunu demek istediniz)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Sonunda aynı sektörden bir arkadaşımla burada karşılaşmak güzelmiş. :D
Eserleri dinledim sevgili arkadaşım. Gayet hoş tınılar. Gitar Ve Rap'in Yavaş versiyonunu çok başarılı buldum. Gitar'lar tarafınızdan mı çalındı yoksa hazır loop mu diye merak ettim. Birde onun üzerine bir üst melodi olsaydı çok yakışırmış gibi geliyor bana. Nacizane fikrim. Çalışmalarda başarılar diliyorum. Takip etmekten memnunluk duyarız sevgili arkadaşım.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Müzik terimleri ve nota derseniz iki kelimeyi yan yana getiremem. Ama müzik dinlerken başka hiçbir şey yapmayacak kadar müziği ciddiye alırım. Kitap okurken veya yemek yerken müzik olsun,ses olsun diyenlerden değilim. Müziğe duyduğum bu saygıdan dolayı da kendimde yorum yapma hakkı bularak fikrimi söylüyorum. Fazla elektronik. Kitaro, Jarre gibi sanatçılar ya da Vangelis de elekronik müzik yapıyorlar ama bunu başka unsurlarla destekliyorlar. O destekledikleri unsurlar müzikal anlamda ne bilmiyorum ama ruhuma hitap ediyor. Sizde bir şey eksik ama ne bilmiyorum, bunları söylerken haddimi aşıyorsam özür dilerim sonuçta ben sadece bir dinleyiciyim. Ama çalışmalarınızın devamında size başarılar dilerim.

mystére

Kıdemli Üye
3 Eyl 2010
119
8
Müzik terimleri ve nota derseniz iki kelimeyi yan yana getiremem. Ama müzik dinlerken başka hiçbir şey yapmayacak kadar müziği ciddiye alırım. Kitap okurken veya yemek yerken müzik olsun,ses olsun diyenlerden değilim. Müziğe duyduğum bu saygıdan dolayı da kendimde yorum yapma hakkı bularak fikrimi söylüyorum. Fazla elektronik. Kitaro, Jarre gibi sanatçılar ya da Vangelis de elekronik müzik yapıyorlar ama bunu başka unsurlarla destekliyorlar. O destekledikleri unsurlar müzikal anlamda ne bilmiyorum ama ruhuma hitap ediyor. Sizde bir şey eksik ama ne bilmiyorum, bunları söylerken haddimi aşıyorsam özür dilerim sonuçta ben sadece bir dinleyiciyim. Ama çalışmalarınızın devamında size başarılar dilerim.

Dinleyici olarak da eleştirme hakkınız var tabii ki. Hele benim gibi amatör bir beatmaker (Altyapı yapımcısı) için eleştiri yüklü yorumların önemi büyüktür. Tam olarak neyin eksik olduğunu anlayamasam da teşekkürler. :)

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Müzizyen bir ailede büyüdüm.bizde müzik aleti çalmayan yok gibi. Çalışmalarınızı çok güzel.Özellikle Duygu boşalımı ve Flex time favorim başarılar dilerim kolay gelsin

mystére

Kıdemli Üye
3 Eyl 2010
119
8
Teşekkürler. Bu arada Duygu boşalımı'nda neler kullandığımı yazayım:
Tortam
Akustik Gitar
Gitar Bassı
Piano
Trampet