Komik yazı dizileri ve skeç serileri

lontabi

Yeni Üye
5 Kas 2018
18
26
Şimdi birkaç gündür bu sitede gezerken birçok dergi indirdim arşiv yapmaya başladım sayenizde daha da çok var indirilecek ama tek taraflı indir indir derken tarayıcı kullanmayı falan bilmiyorum ama bir faydam olsun istedim kendi işlerimi paylaşayım dedim. Maddi çıkarım falan yok ama böyle bir şey yasaksa kaldırabilirsiniz.

Bu sitede benim yazdığım absürt komik yazı dizileri var.
Şimdiye kadar yazdıklarım:
Ahmet Bey'in Soluk Kesmeyici Macerası 40 bölüm
Ahmet Bey'in Soluk Kesmeyici Macerasındaki Kontun Aşırı Asil Serüveni 15 bölüm
Obualı Koala Eski Kralı ve Parende Tüccarlığı Müessesesi 10 bölüm
Obualı Koala Eski Kralı ve Parende Tüccarlığı Müessesesinin 8. Bölümünde Örnek Olarak Verilen Bileşik Karakterlerden Biri Olan Obualı Koala Alüminyum Folyo Giyen Basamakta Çarpmayın Otomatik Kapı Dururunun Tüyler Ürpertmeyici Darbımeseli başlıklı tek bölümlük özel hikaye
Kahraman Basamakta Çarpmayın Otomatik Kapı Durur Obualı Koala Parende Tüccarının Hain Beşinci Sümüğüne karşı şimdilik 3 bölüm devam ediyor.
Skeç serileri:

30 saniyede serisi her bölümde belli bir konuyu 30 saniyede anlatmaya çalışan hiciv gibi absürt mizah gibi bir seri.

Masal kuşağı serisi böyle masallar dinlememişsinizdir tam absürt mizah

Komplo teorisyeni adlı hiciv serisi ama 3. bölümden sonra biraz çaptan düşmüşüm ve skeçler yersiz uzamış gibi.

Doğrudan satış serisi reklam hiciv skeçleri gibi

Eski işlerimden epirojenik serisi epirojenik marka reklam skeçleri var.

Dergi taramasını bilemyorum ama yazı ve skeç fikirleri benden çıktığından bu da emek sayılır yani seven çıkar belki bunlar da az bilinen spesifik işler arşivi sayılır bir tür.

Son düzenleme: