Ümit Kaptan'ın 7.sayısı basılıyor..Kapak...

sadikbilcen

Aktif Üye
24 Tem 2009
202
332
mnKy1V.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Harika olmuş.:)
Mantıken lamba ıslandığında bu verdiği ışığa da etki eder.
Kusur aramıyorum.:)
Daha sık görüşelim, arayı açmayın, selamlar.:)

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sadık bey üstadım bende hoşgörünüze sığınarak kendi kişisel düşüncelerimi sunmak istiyorum.
Ben kapak resmi ile ilgili olarak bir kaç noktaya temas etmek istiyorum.Ümit Kaptan yazısının Ü ve İ harflerinin altında siyahlıklar var acaba özelliklemi bırakıldı bilmiyorum ama olmasa sanki daha iyi olur.Sol kolda hafif bir bombe var bu kısım daha düzgün hale getirilebilir.Sol elde yine çok fazla çizgi var renkli kapakta sanki biraz fazla gibi duruyor.El lambasının çevresinde fazlalıklar var bunlar da çıkartılırsa daha iyi olur.Sağ elde bulanıklaştırmadan kaynaklanan çizgi kaybı oluşmuş şeffaf olsa daha iyi olur.Genel olarak KAPAK RESMİNİ BEN ÇOK BEĞENDİM.Yukarıda yazdıklarım kişisel görüşümdür.Kimseyi kırmak , alaya almak , iş öğretmek ,kötüniyet gibi bir kastımız bulunmamaktadır.Zaten böyle bir durum olursa yazdıklarımın tamamını özelden yazarsanız hemen silerim.Kendimce kapak resminde biraz çalışma yaptım oda aşağıda oda eleştirilebilir tabi neticede farklı bir el.Yolunuz açık olsun KAPTAN başarılar diliyorum.

sadikbilcen

Aktif Üye
24 Tem 2009
202
332
sevgili çizgiroman dostlarım.yerinde bir eleştiri en iyi övgüden daha yararlıdır.buna inanırım.Ü ve İ harfler diyorsun dostum kahramanın yaratıcısı yikes adlı bir harf karekteri kullanıyor ve tamamen o na ait bir karar.diğierlerine gelince Hakan tarafından çini hali ile gönderilen bu kapak tarafımdan renklendirildi ve arka plan eklend.mağara görüntüsü belirginleştirildi....Aşırı kalın taramaları örtme amacı ile çalışıldı hatalar biraz da o yüzden belirginlerşti.Dostum Hakan karabey çinilerinde alttan görünmesinden yana .Sanki içerideki bir karenin renklendirimesi gibi...Tabiki eleştiriler göz önünde bulundurulacaktır.Paylaşırım arkadşla...Yolun daha başı inşallah hep beraber daha iyi yarınlara.Sevgi ile kalın...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Hoşgörünüz için içtenlikle teşekkür ederim.Arşivlenmesi gereken değerli bir eser başarılar diliyorum.

Önder Çakı

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
5 Ağu 2012
263
1,734
Ülkemizde son dönemde,bir kaç çizilen yerli çizgiromandan biri de,Ümit Kaptan.
7. Sayı olması önemli.
Emek,fedakarlık,ısrar,disiplin hepsi var bu 7.sayının kapağinın altında.
Kapak dışında bir,iki sayfayı da ,ön izleme olarak koyabilirseniz daha çok fikir sahibi oluruz.
Ümit Kaptan'ın hikayesini de merak edenler olabilir.
Hayırlı ve devamlı olmasını dilerim.