Hanımın bahar temizliği...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Geçen hafta hanım bahar temizliğini yapmaya karar vermiş. Haberim yokken kitaplarımı raflardan çıkarmış. Neyse ki olayı sorunsuz hallettim. Yerleştirmeden önce de bir fotoğrafını çekeyim dedim. İşte evdeki hazinem. Adres vermek isterdim ama maalesef...

fatihcetin

Aktif Üye
22 Haz 2015
349
621
resmen tarih akıyor. keşke 30-35 sene önce doğup böyle eserleri biriktirseydim :)

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,705
Yaşlanma fatihcetin. Hep genç kal. Daha yapacak çok şey var. Teşekkürler, Oktay. Sol üst köşe dikkatimi çekti.:)

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,382
Bir bu kadarda bende vardi simdi dörtte biri ancak var o da yarisi Türkiye'de yarisi birilerinde zamanin bu kadar cabuk gectigini bilsem daha iyi saklardim...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Şimdi oktay kardeşim her ne kadar adres vermek istemesede ben adresi biliyorum,cüzi bir miktar karşılığında adresi kitaplara gönül veren diyardaşlarıma fısıldarım :D Şaka bir yana bu güzel kardeşimin,bu güzel koleksiyonunu görüp okuma şansı elde ettiğim için kendimi şanslı diyardaşlardan görüyorum,ama en önemlisi böylesine güzel insanların dostluğu beni hep mutlu etmiştir...Bu arada yengeye ve oğlana çok selamlar kardeşim.....Sevgilerimle.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Allah daha ziyade etsin,çoğalsın.
Ne kadar artarsa bizim arşiv de zenginleşecek demektir.:D:D