ŞİRİNLER SANDIK BAŞINDA...

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
224
1,035
Haftasonu, çizgi roman koleksiyonumun olduğu evde olmadığımdan Türkçe edisyonundan tarayamadım, internetten bulup indirdiğim İngilizce edisyonundan paylaşıyorum

sirinler.jpg

Ekli dosyalar

• page09.jpg
    page09.jpg
    94 KB · Görüntü: 49

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
Eee ? Sonuç ? Seçimi kazanan açıklanmamış ama Şirinlerin köyünde bile seçime hile hurda karışıyorsa seçimi kimin kazandığını kestirmek güç değil...

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
224
1,035
Eee ? Sonuç ? Seçimi kazanan açıklanmamış ama Şirinlerin köyünde bile seçime hile hurda karışıyorsa seçimi kimin kazandığını kestirmek güç değil...

seçimi kazanan Şirin kendisini kral ilan ediyor, diktatörce, zorba bir yönetim kuruyor, hatta karşı çıkan şirinleri hapse atıyordu bu serüvende! sonra tabii isyan çıkıyordu. çok iyi bir serüvendir, kesin tavsiye ederim.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
seçimi kazanan Şirin kendisini kral ilan ediyor, diktatörce, zorba bir yönetim kuruyor, hatta karşı çıkan şirinleri hapse atıyordu bu serüvende! sonra tabii isyan çıkıyordu. çok iyi bir serüvendir, kesin tavsiye ederim.

Bir zamanlar hakkında verip veriştirmekten geri kalmadığı Gargamel'i de yanına mı alıyordu müttefik olarak ?

Kaya Ö

Onursal Üye
20 Şub 2011
224
1,035

Bir zamanlar hakkında verip veriştirmekten geri kalmadığı Gargamel'i de yanına mı alıyordu müttefik olarak ?

aslında muhaliflerini Gargamel'in ajanı olmakla suçlasa, ben gidersem gargamel gelir diye şirinleri korkutsa daha 'yaratıcı' olurdu.
ama yanlış anımsamıyorsam o serüvende gargamel hiç çıkmıyordu.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,323
Bandırma
aslında muhaliflerini Gargamel'in ajanı olmakla suçlasa, ben gidersem gargamel gelir diye şirinleri korkutsa daha 'yaratıcı' olurdu.
ama yanlış anımsamıyorsam o serüvende gargamel hiç çıkmıyordu.

O kadar kaosun olduğu memlekette Gargamel'e ne hacet... Ama hafızam beni yanıltmıyorsa Gargamel'in kedisi Azman, Diktatör Şirin'in danışmanlığına getiriliyordu.