Atatürk'ü Sinirlendirmemek Lazım

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
İşte Atatürk'ü çok aramamın sebeblerinden biri..
Teşekkürler dostum..Ellerinize sağlık..

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Emperyalizmi galebe çalmış, diz çöktürmüş kaç lider var yeryüzünde.
Benim aklıma M.Kemal Atatürk dışında "Atatürk varken başka önder aramayın" diyen Fidel Castro'dan başkası gelmiyor.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Pazartesi gününden beri Anıtkabirin yanıbaşında yatıp kalkıyorum.Anıtkabir'i etrafiını çember gibi saran o güzergahlardan gidip geliyorum.Yaklaşık 2 yıl önce de kabrini ziyaret etmiştim.Ona, televizyonlarda yakışıksız ifadeleri kullananlar sadece bir kişi değil, başkaları da var.Eskiden de bu tip insanlar vardı.Şimdi ise ortamını bulmuşcasına çekinmeden, aleni olarak saldırıyorlar.Özel hayatı bizi ilgilendirmez; yaptıklarına bakın diyeceğim.Fakat onu da kabul etmeyenler var. Bir gün YDS sınavına girerken tanımadığım bir genç, kendi arkadaşına vatanı kurtarmadığından, İngilizlerle işbirliği yaptığından heykellerinin kaldırılacağından söz ediyordu.Beyni yıkanmış bu kişiyle tartışmaya girsem işin içinden çıkamayacağım.Atatürk'ü dışlayıp terkederseniz, zor durumlarda hep O' nu ararsınız.O'nu dışlamak ve Ona hakaret etmek hiçbir şey kazandırmaz; aksine çok şey kaybettirir...

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Korkma boşuna değildir,gerçek türk asla haklıysa korkmaz abim saygılarımı sunarım bu paylaşım için çok özel ve değerli bir mesaj olmuş.Daha önceden de izlemiştim.