ORMANIN İÇİNDEN (Ç/B) SineRoman'da

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
snm-01.jpg

Merhabalar Sevgili Diyardaşlar,

Bir süre önce forumumuzda da paylaştığım,
Kanadalı sanatçı-çizer Emily Carroll'un
'sakin' korku öykülerinden oluşan "ORMANIN İÇİNDEN"
adlı albümünü, kişisel blogum SineRoman'da da yayınladım.

Okumayan arkadaşlarımız, konuya forumumuz
üzerinden ulaşmak isterlerse aşağıdaki resme,

SineRoman üzerinden ulaşmak
isterlerse aşağıdaki resme tıklayabilirler.
Not: SineRoman'da kitabı indirmeden
okuma şansınız da var...

Hepinize iyi okumalar dilerim...
.
.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Tam bir sanat eseri. Anlatım, düzenleme beni çok etkiledi. Aslında konu ve çizimler biraz da ürpertici. Teşekkürler, Hggurak ve Scanfan.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Abi ne muazzam bir iş yapmışsınız. Nutkum tutuldu denir ya, öyle...

Çok kıymetli bir eser, çok kıymetli bir çalışma. Çok profesyonel bir çalışma.

Sindire sindire okumam lazım.

Bir de Diyar'daki paylaşımında adımı zikrederek, çalışmayı ithaf ettiğin dostların arasına dahil etmişsin ya; çok mahcup oldum. Bu ithafı şimdi görüyorum. :( Diyar'dan epeyce ayrı kalmanın bedellerinden birisi bu mahcubiyet hissi. :( Bu bedelleri ödeyeceğiz, yapacak bir şey yok. Bağışla lütfen.

Hem sana hem scanfan üstadıma çok ama çok teşekkür ediyorum.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Müthiş bir çalışma, müthiş bir paylaşım. Daha önce Lovecraft Antolojisi'ni büyük keyifle okumuş ve etkilenmiştim. Ancak bu sefer onu bile geçmişsiniz. Emekleriniz için çok teşekkürler, sizin gibi dostların burada olması bizler için büyük bir şans. Doğrusu sizin bu hazırladığınız eserler bana da çalışmalarımda (her ne kadar sizin ürettiklerinizin belki de onda biri kalitesinde de olsa) büyük bir motivasyon kaynağı oluyor. Ne mutlu bize ki sizin gibi dostlar böyle kitapları okuma şansını bize tanıyorlar.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Oscar'lık bir çalışma olmuş.
Emeği geçen üstadlarımıza çok teşekkür ederim.
Tebriklerimle çalışmalarınızda başarılar dilerim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Çevirmenler bu forumun süper kahramanlarıdır demiştim ya 2013 yılında sevgili Nadir ve Güngör dostlarımızın ortak çalışması olarak Diyarda yayınlanan "yapayalnız" geçtiğimiz günlerde İletişim yayınları tarafından çıkarıldı, iddia ederim bizim çalışmanın kıyısından geçemez, bunun niye yazdım yukarıda adı geçen "ORMANIN İÇİNDEN" kitabını değme yayınevleri bu kalitede çıkaramazlar, işte kalitenin adı sevgili scanfan ve hggurak dostlarıma tekrar teşekkür ederim.