Oyuncuyu tanıdınız mı? (68)

seneca66

Kıdemli Üye
18 Haz 2009
189
594
İMDB ye bakmam lazım

Son Saint filminde de oynadı.

Roger Moore da vardı

O zamanki dizinin adı Saint Simon Templer dı

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Son Saint filminde de oynadı.

Roger Moore da vardı

O zamanki dizinin adı Saint Simon Templer dı

Bu diziyi hatırlamıyorum, muhtemelen hiç izlemedim ama doğru cevabı buldum.. Lakin yazmam etik olarak doğru olmaz.. Sadece yarışmacı arkadaşlarıma ipucu olarak adamımızın bir yerden döndüğünü söyleyebilirim. :) Kimdi dönen bu adam? :)

İki arkadaşımız da kısmen doğru cevap vermiş. Dizinin Trt'deki adını istiyorum. Yani bizim bildiğimiz adını...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
İki arkadaşımız da kısmen doğru cevap vermiş. Dizinin Trt'deki adını istiyorum. Yani bizim bildiğimiz adını...
TRT'deki adını da biliyorum üstadım, diziyi izlemesem de bir çok mizah dergisinde karikatürlerine ya da TV dergilerinde bahsine rastladım. Lakin daha önce de belirttiğim üzere izlemediğim bir dizi hakkında cevap vermem etik olmaz.. Cevabı diziyi izlemiş arkadaşlarıma bırakıyorum..
Bu arada aşağıya bir ipucu daha ekledim. :)

Laklak-Say-15.jpg

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
TRT'deki adını da biliyorum üstadım, diziyi izlemesem de bir çok mizah dergisinde karikatürlerine ya da TV dergilerinde bahsine rastladım. Lakin daha önce de belirttiğim üzere izlemediğim bir dizi hakkında cevap vermem etik olmaz.. Cevabı diziyi izlemiş arkadaşlarıma bırakıyorum..
Bu arada aşağıya bir ipucu daha ekledim. :)

Sevgili Baltimora, cevabı senden bekliyorum. Yoksa gelmeyecek... :rolleyes:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Teşekkürler dostum. 10 puan aldın. saat 11.00de yeni soru. Bu arada; melih_ 'in sesi soluğu çıkmaz oldu...
İlgili videomuzun imdb linki...
Rica ederim dostum. Nostalji adına üstüme düşeni yaptım sadece.. Sorunun 11:00'de olması çok yerinde olmuş zira 11:50'de dışarıya çıkmam gerekiyor ve eve gelmem muhtemelen gece yarısını bulacak.. Herkese başarılar..